Firmandex

Yaşar Alptekin karısından neden ayrıldı?

Gençliğinde yakışıklılığı ile kızların hayran olduğu, model ve oyuncu Yaşar Alptekin yaşantısını tamamen değiştirmişti. Dindar bir yaşamı tercih eden Yaşar Alptekin eşinden neden ayrıldı?

Yaşar Alptekin karısından neden ayrıldı?

Yaşar Alptekin sosyal medyada erkek olduğunu düşündüğü için eklediği söylediği Ayten Alptekin ile geçtiğimiz yıl evlenmişti. Kendisinden yaşça küçük olan eşiyle evlendiğini katıldığı bir magazin programında duyurmuştu.

 

 

Yaşar Alptekin evlenmesini eve eşini şöyle anlatmıştı: “”Facebook’ta bayanların arkadaşlık tekliflerini kabul etmiyorum, erkekleri kabul ediyorum. Soyadını görünce onu da erkek diye kabul ettim. Sonra bayan çıktı. Ayıp olmasın diye bir şey demedim, mesajlaştık. Almanya’ya konferansa gitmiştim, orada tanıştık.” Romantik bir insan olmadığını söyleyen Alptekin, eşine evlenme teklifini cep telefonu ile yaptığını söylemişti.

 

İslami usullere göre yapılan bir evlilik töreninde Alptekin ve eşi dini kıyafetler giymişti. Ve yaşar Alptekin evliliğini sosyal medyadan “Allah’ın emrine uyduk. Mutlu bir yuva kurduk Allah’tan saadet diliyoruz. Nikâhımıza teşrif edenlerden Rabbim razı olsun” ifadesiyle duyurmuştu.

 

 

YAŞAR ALPTEKİN NEDEN AYRILDI?

 

Yaşar Alptekin’in geçen sene evlendiği Ayten Alptekin çarpıcı iddialarda bulundu. Eşini terk edip Almanya’ya giden Ayten Alptekin, “Yaşar, bir Müslüman’ın yapmayacağı şeyler yaptı. Daha fazla dayanamadım. Marttan bu yana Almanya’dayım. Dönemediğim için boşanma davası da açamadım. Onun açmasını bekliyorum” dedi.

 

Ayten Alptekin’in “Bir Müslüman’ın yapmayacağı şeyler yaptı.” derken neyi kastettiği ise soru işareti olarak kaldı. Yaşar Alptekin ise konu ile ilgili henüz bir açıklamada bulunmadı.

 

KAYNAK : http://mobil.star.com.tr/mobildetay.asp?Newsid=1132007

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ