Firmandex

Vaser Liposuction nedir? Yağ yağlar nasıl yakılıyor?

Bir takım vaziyetlerde kişinin vücudunda oluşan yağlanma spor veya perhiz ile de eritilemez. Bu vaziyette özellikle beli sırt, basen, bacak gibi bölümlerde olması gerekenden daha fazla bir yağlanma ortaya çıkar.

Vaser Liposuction nedir? Yağ yağlar nasıl yakılıyor?

Vaser Liposuction, lazere ile yağma yakma yöntemidir.

Bir takım vaziyetlerde kişinin vücudunda oluşan yağlanma spor veya perhiz ile de eritilemez. Bu vaziyette özellikle beli sırt, basen, bacak gibi bölümlerde olması gerekenden daha fazla bir yağlanma ortaya çıkar. Fiziksel açıdan negatif bir görüntü oluşmasına kapı araladığından kişinin rahatsızlık duymasına kapı aralayabilir. Bu vaziyette vaser liposuction yöntemi ile kişinin istemediği bölgelerinde oluşan yağ hücreleri parçalanarak lazer aleti ile dışarı atılır. 

Uygulama ihtiyaç duyulan olması halinde birkaç seans halinde uygulanarak daha tesirli sonuçlar alınması sağlanır. Yöntem öncesinde verilen sıvı sayesinde parçalanma işlemi daha hızlı şekilde yapılır. Seans uygulamalarına ve hangi bölgeye uygulanacak ise buna göre liposuction ücretleri farklık gösterir. Bu yüzden işlem öncesinde bu konuda ayrıntılı olarak görüşme yapılması ve bilgi alınması daha doğru olacaktır. Uygulanacak olan bölgelerde zayıflama arayışı içerisinde olanlar bu konuda yanılabilirler. Çünkü bu yöntem zayıflamak emeli ile değil kişinin rahatsız olmasına kapı aralayan bölgelerde aşırı yağlanmanın ortadan kaldırılması için kullanılır. 

Kişinin bir iki beden zayıflaması alınan yağ hücreleri nedeni ile oluşur. Aşırı yağlanma meselesi için aynı seansın tekrarlanması ile daha tesirli ve randımanlı sonuçlar alınabilir. Bay veya bayanların yağ aldırma işlemini yaptırmak istemeleri vaziyetinde yapılacak olan testler ve kontroller ile müdahale seçimi yapılarak daha başarılı işlemlerin oluşması sağlanır. Tüketilen gıdalar veya zarar veren alışkanlıklar bir takım bölgelerde aşırı derecede yağ hücrelerinin oluşmasına kapı aralayarak vücut hatlarının olması gerekenden daha büyük gözükmesine kapı aralar. Bu vaziyette kişilerin ömürlerini bu şekilde geçirmek istememeleri halinde uzman doktor tarafından uygulanacak olan işlemler ile istenilen bir görünüme sahip olunarak daha rahat edilebilir. Kısa sürede yapılan işlem sonrasında kişi normal yaşantısına devam edebilir.

KAYNAK : http://mobil.star.com.tr/mobildetay.asp?Newsid=1136348

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ