FİRMANDEX'E HOŞGELDİNİZ!

Uniq İstanbul AVM

ADRES
Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. No:4 Sarıyer/İstanbul
TELEFON
0 (212) 286 03 91
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Hayata dair tüm renkleri Maslak’a taşıyan UNIQ İstanbul, kendini sürekli yenileyen kültür-sanat, eğlence ve iş dünyasını, doğa ile iç içe, ayrıcalıklı bir ortamda bir araya getiriyor.
TURKMALL yatırımı olarak hayat bulan UNIQ İstanbul, yeni nesil “yaşam merkezi” konseptiyle, kültür-sanat, kongre, eğlence ve iş dünyasını, şehrin en önemli finans ve ticaret merkezi olan Maslak’ta, doğanın kalbinde, yemyeşil bir dokunun içinde, tarihi köşklerle süslenmiş, ayrıcalıklı bir ortamda sunuyor.
Adını, İngilizce “unique-eşsiz” kelimesinden alan UNIQ İstanbul, konser, tiyatro, müzikal, sergi, kongre, eğitim, toplantı, seminer, alışveriş ve yeme-içme gibi pek çok aktivite ile İstanbul modern kent hayatının yeni merkezi.
Sign of the City’de 2015 yılı en iyi sosyo-kültürel projesi seçilmiş, Türkiye’nin en büyük kültür-sanat kompleksi olan UNIQ İstanbul; 1.156 seyirci kapasiteli, Yedi Sanatın Yeni Merkezi, UNIQ Hall; 5.800 seyirci kapasiteli, Avrupanın en iyi akustiğine sahip, Volkswagen Arena, ve 3.000 seyirci kapasiteli, ormanla çevrili UNIQ Açık Havasahnesi ile ülkemizin ve dünyanın starlarını ve birbirinden farklı etkinliklerini ağırlıyor.
Yeme-içme alanları ile mağazalardan oluşan 15.000 m²’lik yaşam alanında, UNIQ İstanbul ziyaretçilerine, birbirinden farklı lezzetler, özel mutfaklar ve seçkin mağazaları ile yeni nesil bir yaşam deneyimi sözü veriyor.
Dünyada son trendleri takip eden tüm çevre dostu ve sürdürülebilir yapıların sahip olduğu LEED sertifikasına sahip UNIQ İstanbul, ekolojik mimari yaklaşımı ile, enerji verimliliği, kullanıcılarının yaşam konforu gibi konulara özellikle önem veriyor.
2014-2015 Akademik Yılı’nda ilk öğrencilerini alan, farklı eğitim-öğretim modeli ile girişimcilik, inovatif düşünce ve yaratıcılığı ön planda tutan, küresel ve yerel ölçekte katma değer yaratan bir üniversite olma yolunda ilerlemekte olan MEF Üniversitesi de 5 fakülte ve 2.000 öğrencisi ile Uniq İstanbul içerisindeki kampüsünde eğitim vermektedir.

Uniq İstanbul AVM Uniq İstanbul AVM
Uniq İstanbul AVM
Uniq İstanbul AVM

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ