FİRMANDEX'E HOŞGELDİNİZ!

Türkiye’den Netanyahu’ya sert tepki

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, Netanyahu’nun Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik iddialarına tepki göstererek “Netanyahu, sessizlerin sesi olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mazlumları savunmaya devam edeceğini anlamalı.” ifadesini kullandı. İletişim Başkanı Altun ise, “Boğazına kadar yolsuzluk suçlamalarına batmış olan Binyamin Netanyahu bir kez daha dikkati kendi iç sorunlarından başka yöne çekmeye çalışıyor.” dedi.

Türkiye’den Netanyahu’ya sert tepki

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Twitter hesabında İngilizce yaptığı paylaşımda, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu’nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik sözlerine tepki gösterdi.

 

 

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, şu ifadeleri kullandı:

“İsrail Başbakanı (Netanyahu) üzgün çünkü Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail’in Filistin topraklarını işgali ve Filistin halkına zulmettiği gerçeğini yüksek sesle dile getiriyor. Netanyahu, sessizlerin sesi olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mazlumları savunmaya devam edeceğini anlamalı.”

 

ALTUN’DAN DA TEPKİ GELDİ

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, ise Twitter hesabında İngilizce yaptığı paylaşımda “Boğazına kadar yolsuzluk suçlamalarına batmış olan Binyamin Netanyahu bir kez daha dikkati kendi iç sorunlarından başka yöne çekmeye çalışıyor. Vaktinizi gerçekten seçimi kazanabilecek bir lidere saldırmak yerine duruşmanıza hazırlanmaya harcamanız daha iyi olmaz mı?” ifadelerini kullandı.

KAYNAK : Haber7

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.