FİRMANDEX'E HOŞGELDİNİZ!

TNT EXPRESS KARGO

ADRES
Saray Mahallesi, Site Yolu Cd No:21, 34768 Ümraniye / İstanbul
TELEFON
0 216 444 0 868
FAKS
0 216 630 25 10
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Her gün, yerküre üzerinde insanlar ve işyerleri arasındaki bağı güçlendirmek için işimizi en iyi şekilde yapıyoruz.
Her gün dünyanın her yerinden insanlar ve firmalar arasında gönderi taşıyoruz. Her bir gönderinin sizin için ne kadar önemli olduğunu bildiğimizden milyonlarca zarflı, kolili ve paletli gönderiyi dikkat ve özenle teslim ediyoruz. Gönderinizi her nereye göndermek istiyorsanız, bize güvenebilirsiniz. Her zamanki kuryenizin kolinizi aldığı andan müşterinizin bulunduğu ülkedeki TNT kuryesi bunu teslim edene kadarki süreçte biz varız. Bunu kapıdan kapıya entegre taşımacılık ağımız sayesinde gerçekleştirebiliyoruz. Hatta size de online izleme hizmetlerimiz aracılığıyla gönderinizi gerçek zamanlı olarak takip etme fırsatı sunuyoruz.

Sektörünüzün veya işinizin taşıma ihtiyaçlarına özel esnek çözümler TNT’de. Uzmanlığımıza güvenebilir, bu arada siz de kendi işinizi büyütmeye odaklanabilirsiniz.

Sizden acil bir teslimat istediğinde, teslim tarihi yarın bile olsa, hatta söz konusu yere daha önce hiç nakliyat yapmamış dahi olsanız, TNT’ye güvenerek müşterinize “evet” yanıtını verebilirsiniz. Her ne kadar teknolojik altyapımız ve taşımacılık ağımızla çok gurur duysak da, nihayetinde yaptığımız işin özünde insan var.

TNT’deki müşteri temsilciniz, sizi ve işinizi tanıdığı andan itibaren gönderinizi ülke, mesafe, kültür, dil ve para birimi gibi unsurları engel görmeksizin gitmeleri gereken yere teslim ederek işinizi büyütmenize destek olma niyetindeki 58.000 TNT çalışanıyla bağlantı halindedir.

TNT olarak işinizde gönderilerin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Yaptığımız işin tamamına büyük- küçük ayrımı yapmaksızın özel ilgi ve saygı gösteriyoruz. Bu yüzden hizmetimizin tamamen kişisel olması da bizim tercihimiz. Ve işte bu yüzden kendimizi TNT olarak görüyoruz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ