Firmandex

‘Terim kolay kolay kimseyle çalışmaz!’

Futbol yorumcusu Mehmet Demirkol Fatih Terim’in Galatasaray’ın başına geçme ihtimalini değerlendirdi.

‘Terim kolay kolay kimseyle çalışmaz!’

NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol Galatasaray’da yaşanan Riekerink tartışmalarını ve Fatih Terim’in Galatasaray’da yaşayacağı sıkıntıyı değerlendirdi.

“Riekerink’in tartışılmaması için sürekli 4-5 puan önde gitmesi lazım. Yapılan eleştiriler normal. Riekerink’in bu pozisyonu hakettiğini düşünmüyorum. Riekerink, Galatasaray hocalığının kendisine bol geldiğini düşünüyor bence. Maç içindeki planlarının iyi yürümemesi de buradan geliyor. 

“Fatih Terim kolay kolay kimseyle çalışmaz”

“Levent Nazifoğlu, ‘Terim ile çalışırım’ diyor ama Terim çalışır mı acaba? Fatih Terim kolay kolay kimseyle çalışmaz. Riekerink gider, Fatih Terim gelirse içeride büyük sıkıntı yaşanır. Sneijder’le, Podolski’yle zor olur.”

“Futbolumuzu ayakta tutuyorlar”

“Yunus Mallı, yaptığı tercih konusunda ne düşünüyor? Hiç kullanmıyoruz onu. Hakikaten iyi oyuncu. Ben Almanya’yı seviyorum. Futbolumuzu ayakta tutuyorlar. Kolay değil. Bir ülkeyi taşıyorlar, başka bir ülkeyi de taşıyorlar. Sırtlarında iki ülke var. Sadece Bundesliga değil konu. Türkiye Ligi’ni ve Türk Milli Takımı’nı taşıyor. Teşekkür ediyoruz. Alman Futbol Federasyonu’na, Spor Bakanlığı’na, Alman okullarına bize bu üretimi yaptıkları, bu oyuncuları bize yetiştirdikleri için çok teşekkür ediyorum. Devamını diliyorum.”

KAYNAK : Haber7

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ