Firmandex

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı 23 Ocak Survivor

23 Ocak Survivor dokunulmazlık oyunu kim kazandı? Takımlar arasında yapılan dokunulmazlık oyununda kıran kırana bir mücadele vardı. Seyircilerin nefesini tutup izlediği Survivor dokunulmazlık oyunu mücadelesi sonuçlandı. Dokunulmazlık oyunu Ünlüler Takımı’na gitti.

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı 23 Ocak Survivor

Survivor dokunulmazlık oyunu kim kazandı? TV 8 ekranlarının popüler yarışma programı Survivor 23 Ocak dokunulmazlık oyunu nefes kesti. Ünlüler ve gönüllüler takımları arasında yaşanan dokunulmazlık oyunu kıran kırana bir mücadeleye sahne oldu. 23 Ocak Survivor dokunulmazlık oyunu kim kazandı? Dün gece oynanan dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazanmış ve Gönüllüler’den iki kişinin ismi elenme adayı olarak belirlenmişti. Bu isimler Erdi ve Fulya olmuştu.

23 OCAK SURVİVOR DOKUNULMAZLIK KİM KAZANDI?

Takımlar arasında yapılan mücadele bir hayli çekişmeliydi. İlk turdaki oyunlarda Ünlüler takımı başarılı oldu ve ilk turu 5-1 Ünlüler kazandı. İkinci tura ise Gönüllüler takımı çok iyi bir başlangıç yaptı ve 2-0 öne geçti. Ardından ünlüler üst üste iki oyun kazanarak durumu 2-2’ye getirdi. Ünlüler müthiş performanslarını sürdürüp durumu 4-3’e getirdi ve öne geçti. İkinci turu da kazanan Ünlüler dokunulmazlık sembolünün sahibi oldu.

 

Survivor 2017’nin ilk eleme bölümü için geri sayım başladı. 22 Ocak bölümünde İlk dokunulmazlık oyununda mağlup olan Gönüllüler, ikinci dokunulmazlık oyununu da kaybederek oldukça zor bir dönemece girdi. İkinci defa ada konseyine gitmek zorunda kalan Gönüllüler, konsey öncesinde kendi aralarında bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. İkinci dokunulmazlığı alan isim Ogeday oldu. 3. isim yine toplu oylama sonucunda ortaya çıkarken; 4. ismi Ogeday belirledi. Çoğunluk oyuyla elemeye kalan 3. isim Berna oldu. İkinci dokunulmazlığın sahibi Ogeday ise Eser West ismini verdi. Böylece Erdi, Fulya, Berna ve Eser West eleme potasına kaldı. Survivor’ın ilk elemesi bu akşam yapılacak, bu dört isimden biri ıssız ada defterini erkenden kapatmış olacak.   SON DAKİKA SURVIVOR 2017 HABERLERİ İÇİN TIKLAYIN…

 

SURVİVOR’DA DÜN GECE

Survivor’un dün geceki eleme oyununda büyük heyecan yaşanmıştı. Dokunulmazlık sembolünü Ünlüler takımı kazanmıştı. Bireysel dokunulmazlığı ise Volkan almıştı. Volkan eleme adayı olarak Fulya’yı göstermişti. Konsey toplantısında ise Erdi’nin ismi çıkmıştı. Bu sonuçlara göre Erdi ve Fulya eleme adayı olmuştu.

KAYNAK : STAR Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ