FİRMANDEX'E HOŞGELDİNİZ!

‘Şükran hamile’ 

Geçen yıl hayatını Caner Erkinle birleştiren ve çocuk sahibi olmayı istediğini her fırsatta dile getiren Şükran Ovalının hamile olduğu iddia edildi. 

‘Şükran hamile’ 

Geçen yıl hayatını Caner Erkin’le birleştiren ve çocuk sahibi olmayı istediğini her fırsatta dile getiren Şükran Ovalı’nın hamile olduğu iddia edildi. 

Ahmet DÖĞEN

Ocak 2017’de yıldız futbolcu Caner Erkin ile oyuncu Şükran Ovalı sade bir törenle İtalya Roma’da dünyaevine girmişti. Mutlu bir evliliği olan Şükran Ovalı'nın hamile olduğu iddia edildi. Birkaç akşam önce kız arkadaşlarıyla eğlenen Şükran Ovalı çıkışta, “Bebek beklediğiniz söyleniyor. Doğru mu” sorusuna, “Caner çok sevinir fakat hamile değilim. Kısmet diyelim” cevabını vermişti. 

CANLI YAYINDA AÇIKLADI 

Şükran Ovalı iddiaları yalanlarken Laf Bende Kalmasın adlı programın sunucularından Elif Güvendik şaşırtıcı bir açıklamada bulundu. Güvendik, Şükran Ovalı'nın, annelik heyecanı yaşadığını iddia etti. Ovalı'nın anne olacağını canlı yayında açıklayan sunucu, çifte mutluluklar dilerken, bebeğin cinsiyetinin henüz belli olmadığını söyledi. 

Şükran Ovalı bir röportajda, “Caner ile birçok hayalimiz var. Ama bugünü de ıskalamıyoruz, anın tadını çıkarıyoruz. İnşallah en kısa zamanda anne olmak istiyorum” demişti. 

BAKALIM NE YAPACAK? 

Asena Atalay, eski eşi Caner Erkin'in Şükran Ovalı'yla evlenmesinin ardından peş peşe davalar açmıştı. Türlü nedenlerle mahkeme yollarını aşındıran Asena Atalay'ın bebek haberini alınca ne tepki vereceği merak konusu oldu.

KAYNAK : gunes.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.