Firmandex

Su Marine Yat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

ADRES
İstanbul Deri Organize Yan Sanayii Gelişme Alanı, YA-6 Parsel Aydınlı - Orhanlı Mevkii 34956 Tuzla - İstanbul
FAKS
+90 216 591 0307
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ahmet Kesgin, Ronald Grünberg, Timothy Grünberg ve Göksen Körezlioğlu tarafından kurulan Su Marine, 2007 yılında kişiye özel seçkin lüks yat tasarımı işine girmiştir.

Esasen, Su Marine şirketinin kökleri 40 yıl öncesinde dayanır. Su Marine’in ortaklarından Ahmet Kesgin, bir aile geleneği olarak babasından öğrendiği yat üretimi işini Su Marine’e taşır ve geliştirir. Türkiye’nin en şık teknelerini üretmeleri ile ünlü olan Kesgin kardeşler, aynı zamanda ülkemizin ilk kompozit teknesini de üreten kişilerdir.

Kaliteli işçiliği, üstün donanım özellikleri ve nitelikli üretim kapasitesiyle ön plana çıkan Su Marine, sıra dışı performansa ve tasarıma sahip yatlar yaratmaya odaklanmıştır.

Su Marine, bir prensip olarak, tüm ahşap, mobilya, paslanmaz çelik ve boya/cila işlerini kendi bünyesinde gerçekleştirir. Bu prensip, Su Marine yatlarının kalite ve güvenilirlik bakımından emsallerine göre çok üstün nitelikte olmasının temelini oluşturur.

En iyi özelliklerini ve ekibini kişiye özel yatlar üretmeye adayan Su Marine, geçmişten aldığı gücüyle de deniz olmadan yaşayamam diyenlere daha iyi bir yaşam seçeneği sunar.

Tasarladığı özel yatlarla deniz tutkunlarına yepyeni bir deneyim sunan Su Marine, emsallerinden farklı olarak, benzersiz bir “mükemmellik” yaklaşımı ile varlığını sürdürür.

YELKENLİ TEKNE KOLEKSİYONUMUZ

Gözler, Su Marine’nin yeni, baş döndürücü Yelkenli Tekne Koleksiyonunun ilk yatı Roxane’a çevrildi!

Zarif iç ve dış tasarımı ile bu koleksiyon, en zor beğenen yelkenli tekne meraklılarını bile kendine çekiyor. İnsanı her açıdan memnun edecek bir cazibeye sahip olan son teknoloji ürünü süperyat Roxane, konuklarına eşsiz, benzersiz bir konfor ve keyif olanağı sunuyor. Roxane, bu eşsiz nitelikleri sayesinde, 2011 yılında Dünya Süperyat Ödülleri’nin finalistlerinden biri olma hakkını da kazanmıştır.

Roxane’in olağanüstü tasarımını ve detaylarını görmek için galeriden ilgili görselleri indirebilirsiniz.

SANATIMIZ

Su Marine, üstün kaliteli ürün pazarına uygun ahşap tekne üretimine odaklanmıştır. Teknelerin tasarımında, baştan sona, en iyi tasarımcılar, malzemeler, işçilik ve dünyaca tanınmış tedarikçiler kullanılır. Su Marine, Rémi Tessier gibi uluslararası takdire sahip iç tasarımcılarla çalışır.

Avrupa’da ve Amerika Birleşik Devletleri’nde bugün artık bulunmayan bir yaklaşımla yat üretimi yapan Su Marine, teknoloji, gelenek ve kaliteli işçiliği, dünyanın en iyi yatlarını tasarlamasını sağlayan bir vizyonla birleştirir.

TAKIMIMIZ

Su Marine, yaklaşık 60 kişilik güçlü bir ekibe sahiptir.

– Yönetim ekibimizde; bir iç mimarın yanı sıra gemi inşa, makine ve endüstri mühendisleri yer almaktadır.

– Üretim ekibimiz; üstün yetenekli zanaatkârlardan paslanmaz çelik ustalarına kadar tüm gerekli elemanları bünyesinde barındırır.

– Ekibimiz; genç, hedefine odaklı ve birinci sınıf yat üretimine kendine adamış üyelerden oluşur.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

40.876834, 29.341660

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ