Firmandex

Star TV Hayat Bazen Tatlıdır 9.bölümü ne zaman yayınlanacak?

Hayat Bazen Tatlıdır dizisi 9.bölümü ne zaman yayınlanacak? 11 Aralık pazar günü ekranlara gelmeyen Hayat Bazen Tatlıdır dizisi izleyicisi ne zaman yayınlanacağını merak ediyor

Star TV Hayat Bazen Tatlıdır 9.bölümü ne zaman yayınlanacak?

Star TV ekranlarında yayınlanan ve reytinglerde sürekli üst sıralarda yer almayı başaran Hayat Bazen Tatlıdır 9.bölümü izle mek isteyenler dizinin ne zaman yayınlanacağını merak ediyor. Başrolünde Birce Akalay, Kanbolat Görkem Arslan, Ufuk Özkan’ın yer aldığı Hayat Bazen Tatlıdır dizisi yeni bölümü büyük merak konusu oldu.

Hayat Bazen Tatlıdır dizisi yeni bölümü ne zaman?

11 Aralık pazar günü yayınlanması beklenen Hayat Bazen Tatlıdır 9.bölümü Türkiye’de yaşanan bombalı saldırı nedeniyle Star TV yayın akışından çıkarıldı. Dizinin yeni bölümü 18 Aralık pazar günü yayınlanması bekleniyor.

Hayat Bazen Tatlıdır 9.bölüm fragmanı

Burak transfer iptalinin şokunu üzerinden atamadan ev sahibinin onları evden attığını öğrenir. 

Hayat Hoca, Burak ve ailesini yanına alır. Burak bu olanlar yüzünden yıkılmıştır. Arkadaşları Burak’a maddi destekte bulunmak için kafa kafaya verip plan yapar. En büyük hedefleri liseler arası şarkı yarışmasını kazanmak ve büyük ödülü Burak’a vererek borçlarını kapatmasına yardım etmektir. Ancak işler hiç de düşündükleri gibi ilerlemez. 

Sevda Burak’ın transferini Koray’ın iptal ettiğinden şüphelenir. Bu olayın peşine düşer. Gecenin sonunda Gözde’lerin evine gittiklerinde Koray ve Sevda gördükleri karşısında büyük bir şok yaşar! 

KAYNAK : Haber7

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ