Firmandex

Snapchat güncellemesi neler getiriyor?

Snapchat yeni güncelleme ile birlikte kullanıcıların en çok şikayet ettiği özelliği uygulamadan tamamen kaldırıyor. Yayınlanan yeni güncellemenin detayları haberimizde.

Snapchat güncellemesi neler getiriyor?

Snapchat son yılların en popüler sosyal paylaşım uygulamalarından biri. Uygulama sahiplerine 24 saat içinde istedikleri gibi fotoğraf ve video paylaşma olanağı veren Snapchat, 10 Ekim güncellemesiyle birlikte çok şikayet edilen bir özelliği de kaldırdı.

Snapchat’te reklam dönemi başlıyor Snapchat güncellemesi ile otomatik ilerleme kaldırıldı

Geçtiğimiz aylarda alınan raporlara göre Snapchat’in kullanıcı sayısı Twitter gibi bir devi geride bırakmayı başarmıştı. Eh, kişi sayısı arttıkça, beklentiler ve şikayetler de artıyor. Liste sistemiyle çalışan Snapchat, siz bir hikayeye baktığınızda otomatik olarak bir diğerine geçiyordu. Auto Advance olarak da geçen otomatik ilerleme, kullanıcı tecrübesini olumsuz etkilediğinden dolayı kaldırıldı.

Snapchat böylece gezinti sırasındaki kontrolü yeniden kullanıcıya vererek önemli bir sorundan da kurtulmuş oldu. Artık bir Snapchat hikayesine baktığınızda, bir sonraki hikaye otomatik olarak oynatılmayacak. 

Bunun yerine çok daha faydalı bir özellik olan Hikaye Oynatma Listeleri uygulamaya eklendi. Arkadaşlarınız tarafından oluşturulan hikaye listeleri Snapchat’e gelen başka bir yenilik oldu. Hikaye sekmesinden kendi listenizi oluşturup, seçtiğiniz hikayeleri otomatik olarak izleyebileceksiniz.

:: Güncellemeden sonra uygulamayı deneyenlerin yorumlarını alalım. Yeni özellikleri beğendiniz mi?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/snapchat-guncellemesi-neler-getiriyor-75968

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ