Firmandex

Seçkin ve Özbey’den terör tepkisi

Ünlü sanatçılar, son zamanlarda yaşanan terör olaylarına tepki göstermeye devam ediyor. Pop müziğinin tanınan isimlerinden Ece Seçkin ve Merve Özbey katıldıkları imza gününde teröre isyan etti.

Seçkin ve Özbey’den terör tepkisi

Ece Seçkin, imza günü ve mini konser için Gaziantep’te, Merve Özbey ise Eskişehir’de hayranları ile buluştu. Ece Seçkin, teröre tepki göstererek, “Barışçıl, insancıl bir dünya, terörün olmadığı masum insanların ölmediği bir ülkede yaşamak istiyoruz” dedi.

Seçkin’den teröre tepki

Ünlü sanatçı, son dönemlerde Türkiye’deki terör olaylarına tepki göstererek, 2017 yılının barış ve huzur içerisinde geçen bir yıl olması temennisinde bulundu. Ece Seçkin, “Barışçıl, insancıl bir dünya, terörün olmadığı masum insanların ölmediği bir ülkede yaşamak istiyoruz. Allah memlekete artık bundan sonra zeval vermesin. 2017’nin ülkemiz ve milletimiz için çok iyi olacağını düşünüyorum ve dua ediyorum. Tüm Türk milletine, hepimize başta sağlık, mutluluk, huzur ve uluslar arası arenada başarılar diliyorum” dedi.

“2017 yılı huzur, mutluluk ve barış getirsin”

Popüler müziğin yükselen ismi Merve Özbey, Eskişehir’de hayranlarıyla buluşarak imza dağıttı.

Yeni yıldan huzur isteyen Özbey, “Malum 2016’da sizlerle buluştum ama biraz tatsız olaylar yaşadığımız için 2017’nin hepimiz için huzur, mutluluk ve barış getirmesini diliyorum. Daha fazla ölmeden, daha fazla acı çekmeden yeni bir yıla girmek istiyorum. Dualarımız hep beraber iyi olmak için olsun. Bugünden sonra belki görüşürüz belki görüşemeyiz ama sizden bir isteğim var. Sakın iyi bir insan olduğumuzu unutmadan yaşamak. Özellikle küçüklerimden istiyorum bunu” dedi.

Ünlüler teröre isyan etti

Erciyes Üniversitesi önünde sabah saatlerinde meydana gelen patlama sonrası ünlülerden teröre lanet mesajları yağdı. Beşiktaş saldırısından bir hafta sonra yaşanan patlama, ülke genelini yasa boğdu. Şarkıcı Demet Akalın, Alişan, İbrahim Tatlıses, Mustafa Ceceli, Bengü, sunucu Esra Erol, Ece Erken, oyuncu Şahan Gökbakar, Oktay Kaynarca, Ceyhun Yılmaz ve futbolcu Caner Erkin terör saldırısına sessiz kalmadı. 13 şehit ve 55 yaralı bulunan bombalı saldırı sonrası tepkiler büyümeye devam ediyor. DEMET AKALIN (@demetakalin) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (16 Ara 2016, 23:27 PST) Alişan (@alisanofficial) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (16 Ara 2016, 23:11 PST) Bengu (@benguofficial) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (17 Ara 2016, 00:30 PST) Şahan Gökbakar (@sahangokbakar) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (16 Ara 2016, 23:44 PST) Esra EROL OZBIR (@esraerol) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (16 Ara 2016, 23:09 PST) Mustafa Ceceli ?? (@mustafaceceli) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (17 Ara 2016, 01:42 PST) İBRAHİM TATLISES (@ibrahimtatlises) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (16 Ara 2016, 23:52 PST) Caner Erkin (@canererkin) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (17 Ara 2016, 00:06 PST) Ceyhun Yılmaz (@ceyhunyilmaz) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (16 Ara 2016, 23:17 PST) Ece Erken (@eceerken) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (17 Ara 2016, 00:15 PST) oktaykaynarca (@oktaykaynarca) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (17 Ara 2016, 01:33 PST)

KAYNAK : Yenişafak

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ