ŞAKİR Bal ve Gıda Mad. İhr. İth. Dah. Tic. Ltd. Şti. (CEBEL)

Adres
Fetih Mah. Çevre Yolu Cad. No: 98-100, Karatay, Konya
Telefon
Faks
0 332 355 48 70
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

İlk adım Şakir Suda’nın girişimiyle 1962 yılında Konya’da bal, peynir, zeytin ticareti ile atıldı. Uzun yıllar Şakir Gıda Pazarı unvanıyla hizmet veren ve daha sonra Cebel Bal ve Cebel Zeytin ürünlerinin üretimine başlayan Şakir Gıda Pazarı 1991 yılında Şakir Bal ve Gıda Mad. İhr. İth. Dah. Tic. Ltd. Şti. unvanını aldı. Bal, peynir, zeytin üçlüsünde süt ürünleri üretimine 1999 yılında Cebel Süt Ür. ve Gıda Mad. İml. San. Tic. A.Ş. kurularak başlandı. Ürün kalitesini her zaman ön planda tutan Cebel; her yıl ürün çeşitliliğini, kapasitesini ve pazar payını geliştirdi, devam eden süreçte bilinen ve tercih edilen bir marka haline geldi.
Manisa Akhisar’da yaptığı yatırımla Cebel Zeytin ve Tarım Ür. Gıda San. Tic. Ltd. Şti.’ni hayata geçirdi. Şu an 15.000 m²’si Konya’da, 10.000 m²’si Akhisar’da olmak üzere toplam 25.000 m² kapalı alanda üretimlerini gerçekleştiren şirketler, deneyimi ve teknolojisi ile Türk Gıda Sanayi’nin önde gelen kuruluşları arasında yerini almıştır. Ürün kalitesini kendine temel amaç edinmiş, üretimlerinde son teknolojiyi kullanan modern işletmelerimiz, K-Q TSE-ISO-EN 9000 kalite yönetim sistemi ve G-F TSE-ISO-EN 22000 Gıda güvenliği yönetim sistemi belgelerine sahip olmuş, üretimin tüm aşamalarında kalite kontrolünü sağlamakta ve tüketicilerimizin güvenini kazanmaktadır.
Ürün kalitesinin yanı sıra müşteri beklentileri doğrultusunda gerekli Ar-ge çalışmalarını yaparak ürün çeşitliliğini de sürekli geliştirmektedir. Binlerce üretici müstahsillerimizle uzun yıllara dayanan ilişkilerimiz ve desteklerimizle tarım ve hayvancılığımızın gelişmesi, ürün kalitemizin sürekliliğini sağlayarak müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak ve hizmet etmek için çalışmaktayız.

Henüz resim eklenmemiş.

37.874098, 32.547235

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ