Firmandex

Recep İvedik 5 ne zaman çıkacak? Fragman İzle

Çok sevilen komedi filmi serisi Recep İvedik bugüne kadar en çok izlenen Türk filmlerinden oldu. Şahan Gökbakar’ın sevilen tiplemesi Recep İvedik Türk sinema tarihinin bir fenomeni. Sevenleri kadar sevmeyenleri de olan film, her ne kadar çok eleştri de alsa izleyicinin gönlündeki yerini koruyor. Sevenlerin merakla beklediği Recep İvedik 5 ne zaman çıkacak? Recep İvdeki 5 Fragmanını ne zaman izleyeceğiz?

Recep İvedik 5 ne zaman çıkacak? Fragman İzle

Recep İvedik yerli sinemamızda en çok tartışılan filmlerden biri. Şahan Gökbakar’ın televizyon programında kurguladığı karakter çok izlenip çok sevilmişti. Bunun  ardından sinemaya uyarlanan Recep İvedik, ilk filmiyle yüksek bir gişe rakamına ulaştı ve izleyenleri çok güldürdü.

İlk filmin ardından Recep İvedik’in ikincisi çıktı. Ardından Recep İvdelik 3 ve 4 yayınlandı. Araya Celal ile Ceren ve Osman Pazarlama filmlerini de koyan Şahan Gökbakar’ın diğer filmleri de sevildi. Ancak Recep İvdedik’in rüzgarına yetişemediler. Recep İvedik serisinin 4. bölümünde bittiğini düşünen severleri Recep İvedik’in devam etmesini sosyal medyada çoğu zaman dillendirdiler. Bunun üzerine Şahan Gökbakar bir açıklamada bulundu.

Kendisine ait resmi İnstagram hesabından bir açıklamada bulunan Şahan Gökbakar, Recep İvedik’in resmini paylaşarak ” Butun sevenlerimize bayram hediyesi olsun!!! ” notunu paylaşt ve Recep İvedik 5’in yolda olduğunun müjedisi verdi. 2017 yılında vizyona girecek filmin hangi ayda seyirciyle buluşacağı merak ediliyor. Ancak genel olarak kış aylarının tercih edilmesinden dolayı 2017 yılının Ocak ya da Şubat ayında Recep İvedik 5’i izleyebiliriz.

 

 

 

RECEP İVEDİK 5 FRAGMANI İZLEMEK İSTEYENLER İÇİN FRAGMAN 2017’DE BURADA OLACAK

 

 

 

 

ŞAHAN GÖKBAKAR RECEP İVEDİK İLE İLGİLİ AÇIKLAMADA BULUNDU!

 

Şahan Gökbakar Recep İvedik ile ilgili yapılan ağır eleştrilere ve karakterin tarzından dolayı kötülenmesine karşı şahsi sosyal medya hesabından bir açıklamada bulundu. Sevenleri kadar sevmeyenlerin de bulunduğu Recep İvedik ile ilgli bir paylaşımda bulunan Şahan Gökbakar şöyle dedi:

Bu adam size ne yaptı biliyor musunuz? Milyonlarcanızı yan yana oturtup kahkaha attırdı… Kürt, Türk, muslüman, hristiyan, yahudi, budist, atesit, alevi, sunni, dindar, laik, açık, kapalı, iyi, kötü, şişman, zayıf , zengin, yoksul, evli, bekar ve bunlar gibi daha nice ayrımcı sınıflayıcı sey olmadan, sadece GÜLMEK isteyen İNSANLAR olarak sizleri aynı sinemalarda yan yana oturttu. Hani ne verdi Recep İvedik bu topluma deniyor ya en azından beraberce kahkaha attırdı ve daha çok da attıracak be abi..Lütfen sadece ve beraberce hep GÜLELİM… lütfen.. düşmanlık kan gözyaşı yerine…Birlikte Gülmek…Tek dileğim bu Allahtan…”

 

 

 

 

KAYNAK : http://mobil.star.com.tr/mobildetay.asp?Newsid=1124512

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ