FİRMANDEX'E HOŞGELDİNİZ!

Payitaht Abdülhamid 8.bölüm TRT 1’den izle! Hain plan…

TRT 1’in yeni dizisi Payitaht Abdülhamid 8.bölümü yayınlandı. En çok izlenen dönem dizileri arasında yer alan Payitaht Abdülhamid 8.bölümünde neler oldu?

Payitaht Abdülhamid 8.bölüm TRT 1’den izle! Hain plan…

Ekranların en çok izlenen dönem dizilerinden biri olan Payitaht Abdülhamid 8.bölüm yayınlandı. Son bölümüyle nefes kesen anlara sahne olan Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı ise büyük merak konusu oldu. Peki TRT 1’in sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid 8.bölümünde neler oldu? Geçmişini tam olarak hatırlayamayan ama artık ne için saraya gönderildiğini bilen Melike saraydan çıkmaya çalışacak. Mahmup Paşa oyun kurmaya ve Osmanlı Kralı olma hayallerine devam edecek. Ömer annesinin ölümü ile Hiram’dan intikam almak için her şeyi yapacak. Hiram, suikastlere devam edecek. 

İŞTE PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 8.BÖLÜM FRAGMANI

Oyuncu kadrosunda Bülent İnal, Özlem Conker, Selen Öztürk, Akın Akınözü, Ezgi Eyüboğlu, Hakan Boyav, Saygın Soysal, Umut Kurt’un yer aldığı Payitaht Abdülhamid 8. bölüm 14 Nisan cuma günü TRT 1 ekranlarında yayınlandı.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Sultan Abdülhamid, düşmanlarının oyunlarına karşı kendi hamlesini yaptı. Filistin’de, Celal ve Kemalettin gözlerini kan bürümüş Müslüman kılığındaki İngilizlere karşı canlarını ortaya koyarken, Sultan ise Saray’a sızan yılanın bizzat karşısına dikiliyor. Sultan’ın yıllar önce kurduğu oyunun karşısında bir engel duruyor: Melike’nin karanlık geçmişi.

Theodor Herzl, gittikçe acımasızlaşan planlarına bir yenisini daha eklemek istiyor. İstediği tek şey anarşi ve şehirde yayılacak huzursuzluk. Ömer çetin bir savaşın içinde. Bir yandan annesini kaçıran Hiram’ın alçaklığından ve yapabileceklerinden çekiniyor, bir yandan da içini yakan öfkesiyle en kuvvetli yumruğunu Hiram’a indirmek istiyor. Bu iki çelişkiden geriye kalacak olan hakikat Ömer’in kaderini tayin edecek.

Haremde bitmek bilmeyen Seniha – Bidar Kadın muharebesi gittikçe tatsızlaşırken, Fatma Pesent’in hamlesiyle dengeler derinden sarsılacak. Haremde kaçan huzuru geri getirmek için Rahime Perestu Valide Sultan, saraya teşrif ediyor. Valide Sultan’ın saraya gelişi haremde büyük tedirginlik yaratıyor. Valide Sultan, haremde ikbal ve felaketin kol kola gezdiğini herkese hatırlatacak.

KAYNAK : Haber7

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.