FİRMANDEX'E HOŞGELDİNİZ!

Özel Yaşam Hastanesi

ADRES
İstanbul Yolu 4. Km., Yamanlar Mevki, Merkez, Tekirdağ
TELEFON
0282 258 55 55
FAKS
0 282 293 27 04
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

MİSYON
-Özel Tekirdağ Yaşam Hastanesi, etik değerlerden ödün vermeden hastaların haklarını gözeten,ihtiyaç,istek ve beklentilerini karşılayan sağlık teknolojilerini takip eden ve uygulayan,
koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini yüksek kalite standartlarında topluma sunmak.
VİZYON
Tekirdağ ve Trakya bölgesi başta olmak üzere, ülkemizde sağlık hizmetleri konusunda Güvenin ve Mükemmelliğin merkezi olmak.
DEĞERLERİMİZ

HASTA GÜVENLİĞİ, TEDAVİSİ VE BAKIMI : Güncel tedavi yaklaşımlarıyla, hasta güvenliğini ön planda tutarak kaliteli bakım hizmeti sunmak ve devamlılığını sağlamak önceliğimizdir.
SÜREKLİLİK :Sunduğumuz sağlık hizmetini ölçülebilir ve değerlendirilebilir bir sistem ile kontrol ederek sürekliliğini sağlamak.
ŞEFFAFLIK: Hasta ve çalışan haklarına inanıyor ve sahip çıkıyoruz. Tüm süreçlerimizde bilgi edinme hakkına özellikle saygılıyız.
ÇALIŞAN DEĞERİ: Çalışanlarımıza sürekli mesleki ve kişisel gelişim imkânı, fırsat eşitliği sunarak, sevgi ve saygıya dayalı, güvenli ve huzurlu çalışma ortamı oluşturarak çalışanlarımızın kurum değerine katkısını teşvik etmek prensibimizdir.
HASTANEMİZİN TOPLUMSAL ROLÜ (SOSYAL SORUMLULUK): Ruhen ve bedenen sağlıklı ve mutlu bireylerin huzurlu toplumu oluşturacağı, sağlık hizmeti ve eğitiminin toplumun her parçasına ulaşması gerektiği inancıyla insanlarımıza faydalı olmak ilkemizdir.
-TOPLUMA ÇEVREYE VE YASALARA SAYGILI OLMAK.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ