ÖZEL ÜSKÜDAR ANADOLU HASTANESİ – ANADOLU HASTANESİ EKTAŞ TIBBİ TESİSLER VE SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş.

Adres
Ahmediye Mah. Halk Cad. 8 Üsküdar, İstanbul
Telefon
Faks
0216 492 88 78
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Yaklaşık 30 yıl önce, Anadolu Hastanesi ve Doğum Kliniği ismi ile kurulan Üsküdar Anadolu Hastanesi, 21. yüzyılın getirdiği sistem ve yönetim anlayışını uygulayarak; daha kaliteli hizmet, daha memnun hasta, daha mutlu sağlık çalışanına ulaşma hedefiyle Mart 2009 tarihinde yeniden yapılandı. Bugün gelinen noktada Üsküdar Anadolu Hastanesi adeta ‘yeniden doğan’ bir sağlık kuruluş oldu. Yenilenen hastane binası, yeni yönetim anlaşıyı ve tıbbi cihazları ile modern bir görünüme kavuşturulan hastane, genç, dinamik ve deneyimli uzman hekim kadrosu ile hizmete devam edecektir.
Görevimiz
Bizim için özel olan her bir hastamızın memnun ayrılmasını sağlamaktır. “Hasta memnuniyeti” asla vazgeçemeyeceğimiz hizmet prensibimizdir. Üsküdar Anadolu Hastanesi çalışanları olarak sıcaklık, ilgi, şefkat, dürüstlük ve güler yüzlülük ilkesinden ayrılmadan hasta ve yakınlarına hizmet vermektir.
Hedefimiz
En ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek,yaygın, bütünleşmiş bir hizmet sunmak ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.
Misyonumuz
Nitelikli uzman kadrolarımız ve sağlık ekibimizle, teşhis, tedavi, bakım ve koruyucu sağlık hizmeti uygulamalarında etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, dil, din, ırk ve cinsiyet ayırımı gözetmeksizin, çağdaş hizmet anlayışı ile, geniş kitlelere en kaliteli sağlık hizmetini uygun koşullarda sunmak ve tıp teknolojisindeki yeniliklere açık olmaktır.
Hastane Yönetimi

• Başhekim: Op. Dr. Muharrem Kuzkaya
• Başhekim Yardımcısı: Uz. Dr. Serdar Usyılmaz
• Yönetim Kurulu Başkanı: Op. Dr. İrfan Başpınar
• Başhemşire: Kamuran Kahraman
• Muhasebe Müdürü: İlhan Çalış
• İdari Müdür: Haydar Akın

Henüz resim eklenmemiş.

41.021425, 29.015853

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ