Firmandex

Özel Selçuklu Hastanesi

ADRES
Hastane Cad. İktap Sok. No: 28, Selçuklu, Konya
TELEFON
FAKS
0332 238 98 55
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

1998 yılından itibaren hizmet sektöründe olan Özel Selçuklu Hastanesi kısa sürede fiziki ve genel anlamda donanımlarını tamamlayan tam kapasiteli bir hastane olarak Konya ve çevresinde hizmet vermektedir. Devralındığı zaman var olan Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk, Diş polikliniklerine ek olarak birçok poliklinik ve servis hizmetinin sunulmaya başladığı Özel Selçuklu Hastanesi aynı zamanda Konya’nın ilk özel hastanelerindendir. 5128m2 kapalı alana sahip Özel Selçuklu Hastanesi 8 katlı olup tanı, tetkik, tedavi ve diğer hizmetleri ile özel hastanecilik alanında bölgedeki tüm kamu ve özel hastanelere örnek olmuş, öncülük etmiştir.

Konya’da ilk Tüp Bebek ve Gastroenteroloji hizmetlerini veren hastanemiz 2015 yılına kadar polikliniklerine Dâhiliye, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Üroloji, Nöroloji, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Biyokimya, Anestezi ve Reanimasyon, Diş, Acil konularında hizmet sunan hastanemiz 2015 yılında Beyin Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Cildiye, Estetik Birimi ünitelerini de ekleyerek hızla büyümeye devam etmektedir. Hastanede iki genel amaçlı ameliyathane bulunmaktadır. Sistemin teknolojik son donanımına sahip ameliyathanelerimizde hepafilitre ile havalandırma merkezi oksijen, vakum, medikal gaz sistemleri ve klima tesisatları bulunmaktadır. Hastanemizde yapılan ameliyatların birçoğunda öncelikli olarak hastanın konforunu sağlayan ve aynı gün rutin hayata dönmesine izin veren Mikro Cerrahi ve Endoskopik Cerrahi yöntemleri başarıyla uygulanmaktadır. Özel Selçuklu Hastanesi Konya ve çevresine Kadın Hastalıkları- Doğum ve Çocuk Hastalıkları alanında Tüp Bebek Ünitesi ile beraber örnek bir hizmet sunmaktadır.

Bunun yanı sıra çağımızın en konforlu doğum yöntemlerinden olan Epidural Anestezi ve Spinal Anestezi hem normal yolla hem de sezaryenle doğumlar için giderek daha popüler hale gelmesiyle başlayan bu yöntem ile anne adayı doğum sırasında hiçbir sancı hissetmemekte ve doğuma aktif olarak katılabilmektedir.

Radyoloji Ünitesi’nde Bilgisayarlı Tomografi, Ultrasonografi, Renkli Doppler, Mamografi, direkt ve kontrastlı tüm filmler, her türlü radyolojik girişimler başarıyla yapılmakta, hastane bünyesindeki mevcut laboratuarlarda biyokimya, mikrobiyoloji dallarına tüm tetkikler ile her türlü hormon testi yapılmaktadır.

Acil Servis standartlarına uygun olarak yapılandırılmış olan servisimizde, acil hekimi ve gerektiğinde icapçı olarak çağrılan tüm branş doktorları ile 24 saat kesintisiz acil sağlık hizmetleri hızlı ve güvenilir bir şekilde verilmektedir. Danışman Hekimlik hizmetiyle ise hastalar öncesinde rahatsızlıkları ile ilgili olarak Acil Servis hekimi ile istişare etmekte ve doğru branşa muayene olmaları sağlanmaktadır.

51 yatak kapasiteli hastanemizde odalar, hasta ve refakatçisinin tüm ihtiyaçları düşünülerek konforlu bir şekilde dizayn edilmiştir.

Ayrıca bütün odalarda televizyon, minibar klima, merkezi oksijen sistemi, dijital yatak, banyo ve tuvalet bulunmaktadır. Tüm hasta odalarımızda hasta yatak başlarında ve lavabolarda hemşire çağırma butonu aktif şekilde kullanılabilmektedir.

Her gün yeni başarılar hedefleyen uzman kadromuz ve destek ekiplerimizle sürat ve kaliteyi düşürmeden yeni başarılara imza atmaya devam etmektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

37.877781,32.488894

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ