Firmandex

ÖZEL MARKASİ HOSPITAL – MARSAM ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ İNŞAAT TURİZM SAN. VE TİC.A.Ş.

ADRES
Yavuz Selim Mah. 73045. Sok. 32/A Dulkadiroğlu, Kahramanmaraş
TELEFON
FAKS
0344 231 59 55
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Markasi Hospital, 2014 yılında kurulmuş bulunan Marsam Sağlık Hizmetleri A.Ş’nin ilk sağlık hizmetleri projesidir. Hastane binası inşaatı 2014-Ocak ayında, cihaz montajları ise Aralık 2014 tarihinde tamamlanmış ve Ocak 2015 tarihi itibarı ile hasta kabule başlanmıştır.

Markasi hastanesi Kahramanmaraş’ın Sağlık Sigortası kapsamında olan hastalardan fark ücreti almayan ilk hastanesi olup gelişmiş tıp teknolojisinin yanında üstün bilgi ve yetenekteki uzman kadrosuyla sağlık hizmetleri alanında hizmet sunmaktadır. Markasi Hastanesinde Görüntüleme merkezlerinde ve Laboratuvar merkezinde tahliller ve filmlerle ilgili tüm sonuçları işlem ve kağıt dolaşımı olmadan dijital ortamda sonuçlandırıyor. Zaman kayıplarını ortadan kaldıran Markasi Hastanesi; dünyanın ileri radyoloji merkezlerinde bulunan PACS iş istasyonu ile hastalarına ait başvuru, tanı, tedavi ve kontrol süreçlerinin uzun yıllar dijital arşiv bölümünde saklanmasını sağlıyor. Böylece hastalar yanlarında film taşımak zorunda kalmıyor, filmlerin evde saklanması sorunu kalmıyor, dolayısıyla kaybedilme riski de yok. Doktorlar yıllar sonra bile hastanın önceki görüntüleri ile yeni çekilen görüntüleri hiçbir deformasyona uğramadan kaliteli bir şekilde incelebiliyor.

Hastanemizde yataklı tedavi katlarında her hasta odasında Hemşire Çeğrı Sistemi bulunuyor. Hastanın hemşireye ulaşmasını sağlayan Hemşire Çağrı Sistemi ile hastalar hemşirelerine yatak başlarından, banyo ve lavabodan kolaylıkla ulaşabiliyorlar. Sistem hemşire bankosunda çağrıyı ışıklı ve sesli uyarı olarak gösteriyor.

Markasi Hastanesi sağlık hizmetlerine verdiği önemin yanı sıra, hasta ve hasta yakını memnuniyetini esas alan hasta ilişkileri hizmetleri ile hastaların isteklerine cevap vermeyi görev olarak benimsiyor. Bu doğrultuda, idari ve medikal alanında tüm çalışmalarına sunduğu eğitimlerin kalitesinin en üst düzeyde devamlılığını amaçlıyor.

Markasi Hastanesi, modern çağın sistemleriyle donatılmış, mimari ve teknoloji olarak akıllı bina sistemine sahip. Markasi Hastanesi’nde ısıtma/soğutma kontrol, yangın güvenlik sistemleri ve medikal gaz sistemlerinin tüm işleyişi merkezi otomasyon odasından kumanda edilmektedir. Odalarda her birimin veya hastanın kendine özgü ısı ihtiyaçları düşünülerek bireysel kontrole imkân da sağlanmıştır. Tüm sistemler, jeneratör ve UPS (kesintisiz güç kaynağı) sistemleriyle destekli olup, kesintisiz çalışmalarına imkan sağlanıyor.

Hastanemiz Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından belirlenen “A Sınıfı Hastane” ünvanını almaya hak kazanmıştır. Markasi Hastanesi T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlık mevzuatı özel hastane kanun tüzük ve yönetmeliklerine uygun olarak Ocak-2015 tarihinde ruhsatlandırılmış ve çalışmalarına devam etmektedir.

Çalışma Saatleriniz nedir?
Hastanemiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.
Poliklinik hizmetleri Sabah 8:00 Akşam 17:00 arasında alınabilir.
Cumartesi günü ise Sabah 8:00 – 12:00 arası muayene olabilirsiniz.

SGK’lı hastalar hastaneye gelirken yanında hangi evrakları getirmeli?
Sadece nüfus cüzdanı ile sağlık hizmetlerimizden faydalanılabilir.

SGK’ lı hastalara iş göremez raporu verebiliyor musunuz? İlaçlarımız için rapor alabilir miyiz?
Evet. Hastanemizden iş görmezlik raporu alabileceğiniz gibi ilaç raporu da alabilirsiniz.

Nasıl muayene olabilirim?
Hastanemizde muayene olmak için randevu almanız gerekmektedir.
0344 231 62 62 nolu telefonumuzdan randevu alabilirsiniz.
Ayrıca internet sitemizden de başvurularınızı yapabilirsiniz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

37.570560, 36.957884

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ