Firmandex

Özel Duygu Hastanesi

ADRES
Cengiz Topel Cad. No: 167, Gaziosmanpaşa, İstanbul
TELEFON
FAKS
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Hastanemiz 14.09.1995 Küçükköy Cengiz Topel Caddesi üzerinde oturum alanında A bloğunda 6 , B bloğunda 9 kat ve A1 Bloğunda 8 kat olmak üzere toplam 8000 m2 kapalı alan olarak inşa edilmiştir.

YAPISAL ÖZELLİKLER:
Hastanemiz, uzman doktor, diş hekimi, hemşire, ebe hemşire, Tekniker, yardımcı hizmetli, idari ve destek hizmetler personeli ile hizmet sunmaktadır.
Hastanemizde Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Cildiye, Nöroloji ve Anesteziyoloji ve Reanimasyon , Radyoloji , Kardiyoloji , Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon , Göğüs Hastalıkları, Plastik Cerrahi olmak üzere toplam 24 Poliklinik, Ameliyathane , Doğumhane, gelişen teknolojiyle sürekli kendini yenileyen Laboratuar ve Radyoloji Bölümleri bulunmaktadır.
Yataklı Servisler , Erişkin Yoğun Bakım ve Yenidoğan Yoğun Bakım , Gözlem yatak kapasitesiyle hizmet vermektedir. Ayrıca hastalarımıza daha geniş imkanlarla sağlık hizmeti sunabilmek için kurumumuza yeni branşlar ekleme çalışmalarımız devam etmektedir.

MİSYONUMUZ
Hastalarımıza, Tıp etiği ve bilimsel kurallardan ödün vermeden; koruyucu, tedavi edici ve rehabilite edici sağlık hizmetlerini, yetenekli ve deneyimli kadromuzla dünya standartlarında sunan bir kurum olmak.

VİZYONUMUZ
’Rahatsızlığın önüne hiçbir öncelik geçemez, TIP-ETİK ve HUKUK bunu çözmeyi birincil hedef kabul eder’’ şartlanmışlığından yola çıkarak,
Tıbbi Yetkinlik-Etik Kabul edilebilirlik ve Hukuki Meşruiyet kırmızıçizgileri içerisinde
Öncelikle bölgesinde saygın ve referans alınan bir hastane olmak. Bu çalışmayı Tıp-Teknoloji ve Bilişim alanındaki gelişmeleri takip edip özümseme gayretinin ayrılmaz parçası bilmek.
Tekil LİDER değil Çoğul LİDERLİK yaklaşımıyla olabildiğince ortak aklı işleterek doğru kurumsal yürüyüşler yapmak.
Sağlık hizmetinin her evresinde ölçülebilir ve tekrarlanabilir standartlar var edebilmek.
Kurumumuzdan sadece hizmet alanların memnuniyeti ile yetinmeyip o memnuniyeti hizmet verenlerin memnuniyeti ile buluşturmak.
Sunduğumuz sağlık hizmetinin standardını hep daha yukarılara çekerken aynı zamanda bu hizmeti talep edecek hedef kitlenin sosyo-kültürel ve sosyo-ekonomik dokusuyla barışık kılmak.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

41.071607,28.901258

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ