FİRMANDEX'E HOŞGELDİNİZ!

Onlar hayır dedikçe biz engelleri aştık

Mersin Şehir Hastanesi’nin açılış töreninde konuşan Başbakan Binali Yıldırım, konuşmasında referandum da hayır diyenlere göndermede bulundu.

Onlar hayır dedikçe biz engelleri aştık

Yıldırım, “Bugün attığımız bu önemli adımda artık sağlıkta yeni bir döneme başlıyoruz. Şehir hastanelerinin alt yapısını oluşturmaya 2005’te başladık. Bu yıl 2017, aradan 12 yıl geçti. Neden bu kadar uzadı diye Mersinli hemşehrilerimiz merak ediyor. Güzel işler yapmaya karar verdiğiniz zaman hayırcıları karşınıza alıyorsunuz. Tıpkı bugün gibi. Güzel işleri yapmak için ahdettik, yemin ettik. Onlar hayır dedikçe, onlar direndikçe engelleri aşa aşa bugünlere geldik. Hamdolsun. İşte Mersin işte eser” dedi.
Anayasa değişikliğine ilişkin de değerlendirmelerde bulunan Başbakan, “Millet Cumhurbaşkanı’nı seçecek. Sandıkta karar verecek. Diyorlar ki, rejim değişiyor. Rejimin falan değiştiği yok. Değişime direnenler yok olacak. İki sandık, birinde cumhurbaşkanını seçeceksiniz. Evelallah Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan’ı seçeceğiz. İkinci sandıkta vekilleri seçeceksiniz. Hem hükümete hem Meclis’e güven vereceksiniz. Hayırcılara cevabı nisanda evet diyerek vereceğiz” diye konuştu.

KAYNAK : Yenişafak

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.