Note 7 kullanımı ilginç bir şekilde artıyor!

Samsung, Galaxy Note 7 modelinin üretimini durdurdu ve kullanıcıları cihazlarını kapatarak iade etmeleri konusunda uyardı. Ancak, kullanıcılar Galaxy Note 7’yi bırakmak istemiyorlar.

Note 7 kullanımı ilginç bir şekilde artıyor!

Güney Koreli akıllı telefon üretici Samsung’un Galaxy Note 7 modeli, sahip olduğu donanımsal özellikleri ve estetik tasarımı ile bir anda tüm ilgiyi üzerine toplamayı başarmıştı. 

Galaxy Note 7 satışları durduruldu!

Yenilenen Galaxy Note 7 modellerinde patlama haberlerinin gelmesinden sonra Samsung, tekrar…

Ancak, telefonun satışa sunulmasının ardından başlayan batarya kaynaklı patlamalar firmanın tüm cihazları toplayarak sorunsuz cihazlarla değiştirme kararı almasına neden oldu.

Değişim programı kapsamında verilen ve güvenli olarak nitelendirilen Note 7’ler de patlayınca Samsung, üretimi durdurduğunu açıkladı. Kullanıcılara ise cihazlarını hemen kapatmaları ve iade için beklemeleri bildirildi.

Galaxy Note 7 kullanıcıların gözdesi haline geldi!

Ortaya çıkan yeni raporlar, sorunların yaşanmaması halinde rahatlıkla yılın en iyi telefonu seçilebilecek olan Galaxy Note 7’yi kullanıcıların bırakmak istemediğini bir kez daha gözler önüne seriyor.

Galaxy Note 7, patlama olayları ile ilk defa gündeme geldiğinde satışlarda belirli bir düzlemde iniş çıkışlar yaşanıyor. Ancak, Güney Koreli üreticinin yenilediği telefonların patlaması ve sonrasında üretimi durdurduğuna dair açıklama yapması, kullanım oranlarında ciddi bir yükseliş yaşanmasına neden oluyor.

Kullanmakta olduğunuz Galaxy Note 7‘yi oldukça beğenmiş ve iade etmek istemiyor olabilirsiniz. Ancak patlama konusunu dahi bir kenara bırakalım, Samsung’un üretimini durdurduğu bir telefona teknik destek vermeyeceğini ve bu telefonunun hiç bir zaman güncelleme almayacağını unutmamalısınız.

:: Galaxy Note 7’nin kullanılmaya devam edilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/note-7-kullanimi-ilginc-bir-sekilde-artiyor-76049

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ