FİRMANDEX'E HOŞGELDİNİZ!

Niğde, Emlak Konut evleri ile lüksle tanışıyor!

Emlak Konut G.Y.O’nun Nevşehir’den sonra Anadolu’ya açılma projesi Niğde Emlak Konut Evleri. Niğde , Emlak Konut Evleri ile havuz ve lüks ile tanışıyor.

Niğde, Emlak Konut evleri ile lüksle tanışıyor!

Niğdeli vatandaşlar TOKİ kuruluşu Emlak Konut’un şehirlerinde böylesi lüks konutlar inşaa etmesini olumlu karşılıyorlar. Hem de çok cazip fiyat ve ödeme şartları ile alıcılarını bekliyor.

TOKİ kuruluşu Emlak Konut G.Y.O , Niğde  projesi   rasyonel kurgusu, yalın mimari dili, mekânsal zenginliği ve çevresiyle kurduğu ilişkiyle hem de ödeme avantajları ile satış rekorları kırıyor. 

Ödeme seçenekleri ile yine Emlak Konut G.Y.O’nun yine pazarlama başarısı olarak yerini alan daireler, 2+1’den 4+1’e kadar çeşitli gelir sahiplerine alternatifler sunuyor. 8 Blokta 349 adet konuttan ve 16 adet ticari üniteden oluşuyor. Erken gelen alıyor. 

Kamusal ve özel alan tanımının ustaca yapıldığı Emlak Konut Niğde projesi, konut blokları bulvar ve sokakla ilişkili cephelerinde kentle ilişki kurarken, bu çizgisinin gerisinde kalan geniş iç boşlukta açık ve kapalı otaparkı, sosyal tesisleri, kapalı yüzme havuzu, fitness, basketbol sahası, 24 saat güvenlik ve %70 yeşil alanı ile huzur ortamı sunuyor.

ÖDEME KOŞULLARI

2+1 daireler için satış bedeli üzerinden 40.000 TL peşinat alınarak, 40.000 TL teslim aşamasında ve  teslimden 1 yıl sonra 20.000 TL  ara ödeme alınacaktır. Taksitlerin konut tesliminde başlaması kaydıyla, TÜFE oranı üzerinden veya aylık %0,50 vade farkıyla 180 aya kadar vade yapılması
    
3+1 daireler için satış bedeli üzerinden 50.000 TL peşinat alınarak, 50.000 TL teslim aşamasında ve  teslimden 1 yıl sonra 25.000 TL  ara ödeme alınacaktır. Taksitlerin konut tesliminde başlaması kaydıyla, TÜFE oranı üzerinden veya aylık %0,50 vade farkıyla 180 aya kadar vade yapılması    

4+1 daireler için satış bedeli üzerinden 60.000 TLpeşinat alınarak, 60.000 TL teslim aşamasında ve  teslimden 1 yıl sonra 30.000 TL  ara ödeme alınacaktır.   Taksitlerin konut tesliminde başlaması kaydıyla, TÜFE oranı üzerinden veya aylık %0,50 vade farkıyla 180 aya kadar vade yapılması

İRTİBAT TELEFON: 0388-233 11 66

KAYNAK : Haber7

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.