FİRMANDEX'E HOŞGELDİNİZ!

Medyaya terörist suçlaması

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye’yi DEAŞ ve Nusra’ya silah vermekle suçladı. DEAŞ’lı teröristlerin Türkiye üzerinden gittiği iftirasını atan Kılıçdaroğlu, medyaya da terörist dedi.

Medyaya  terörist suçlaması

FETÖ’ye arka çıkan, PKK’nın Cizre’de yaptığı katliam sonrası heyet göndererek burada terörle mücadele eden askerlerin yargılanmasını isteyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, skandal açıklamalarını ve gaflarını bir adım ileriye götürerek, Türkiye’yi DEAŞ ve Nusra’ya silah vermekle suçladı. Kılıçdaroğlu, partisinin il başkanları toplantısında, El Nusra’nın bütün dünya tarafından terör örgütü kabul edildiğini söyledi.

TÜRKİYE DEAŞ’A KAPI AÇTI!

“El Nusra’ya sahip çıktılar, silah gönderdiler. Putin bile El Nusra için ricacı oldu.” diyen Kılıçdaroğlu, şöyle devam etti: “Bir devletin Cumhurbaşkanı bile ‘El Nusra’ya terör örgütü değildir’ diyorsa, Türkiye teröre teslim edilmiş demektir. MİT tırlarıyla bu silahlar nereye gidiyordu? CHP mi gönderiyordu? Daha da ötesi, IŞİD militanları Suriye’ye Irak’a nasıl geçtiler? Türkiye üzerinden geçtiler, bu hükümet kapıları açtı. Eğer bir iktidar Türkiye’yi terör örgütlerine teslim etmişse, o iktidarın yatacak yeri yoktur.”

MEDYANIN PKK’DAN FARKI YOK!

Medyayı da hedef alan Kılıçdaroğlu, “Havuz medyasını da çok iyi biliyoruz. Havuz medyasının PKK’dan, IŞİD’den hiçbir farkı yoktur, aynı yolda yürüyorlar bunlar. Şavşat’tan Ardanuç’tan giderken PKK bana saldırdı. Başka kim saldırıyor; havuz medyası. Aynı yolla saldırıyorlar.” görüşünü savundu.

KAYNAK : Yenişafak

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.