Firmandex

Medical Park – Uşak

ADRES
Atatürk Bulv. No: 139/A, Kemal Öz Mah., Merkez, Uşak
TELEFON
FAKS
0 276 227 22 33
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Medical Park Hastaneler Grubu,2010 yılında Medical Park Uşak Hastanesi’ni bünyesine katarak, kaliteli sağlık hizmeti sunan hastaneler zincirine yeni bir halka eklemiştir. Uşak kalite marka olma yolunda ilerlerken sağlık sektörünün en büyük kuruluşlarından olan Medical Park’ın şehirde olması çok önemli bir rol oynuyor.

Toplam 15.000m² kapalı alana sahip Medical Park Uşak Hastanesi, alanında deneyimli 450 personeli ile Acil Servis, Beyin Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Dahiliye, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Üroloji, Anestezi ve Reanimasyon, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları, Beslenme ve Diyet poliklinikleri yanı sıra yenilenen ameliyathaneleri ve yoğun bakım üniteleri ile görünümünden konumuna, alt yapısından teknolojisine kadar, çok amaçlı ve yüksek standartlarda bir hastane olarak hastalarına hizmet vermektedir.

Hastaların tüm hayati fonksiyonlarının izlenebildiği son teknolojiye sahip monitörler ile donatılmış Genel ve Yeni doğan Yoğun Bakım Üniteleri 24 saat çevre il ve ilçelerden de hasta kabul edebilen bir referans merkezi konumundadır.

Kardiyoloji bölümümüz de; yüksek standartlarda ileri görüntüleme tekniklerine sahip Dijital Anjiyografi Ünitesi bulunmaktadır. Her türlü acil kalp hastalarına anında müdahale, koroner anjiyografi ile gerekli görülürse aynı seansta balon ve stent işlemleri, kalp pili uygulamaları 24 saat uygulanabilmektedir.

Kalp ve Damar Cerrahisi bölümümüz de; koroner by-pass, kapak ve aort cerrahisi ile periferik vasküler cerrahi işlemleri sadece bu ameliyatlar için ayrılmış özel donanımlı ameliyathanelerde alanında uzman geniş bir kadro ile yapılmaktadır.

Genel Cerrahi, Üroloji, Kadın Hastalıkları, Ortopedi branşlarına ait tüm özelikli operasyonlar endoskopik ve laparoskopik (kapalı) yöntemler ile güvenli ve başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Beyin Cerrahisi kliniğinde; mikrocerrahi yöntemiyle boyun ve bel fıtığı ameliyatları,

Göz kliniğinde; FAKO yöntemi ile Katarakt tedavisi, Glokom (Göz Tansiyonu) tedavisi, Göz Anjiyografisi, Retina Hastalıkları, Premature bebeklerde ROP muayenesi, Oküloplastik Cerrahi ve Şaşılık tedavisi gelişmiş tıp teknolojikleri ile gerçekleştirilmektedir.

Nöroloji bölümünde; sinir ve kasların incelenmesinde EEG, EMG gibi ileri tanı yöntemleri,

İç Hastalıkları ve Gastroenteroloji bölümünde; endoskopi, gastroskopi, kolonoskopi gibi alt ve üst GIS kanamalarında kanamayı durdurmaya yönelik her türlü girişimsel işlem hastaların erken tanı ile tedaviye ulaşmalarına imkan sağlamaktadır.

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kaza sonrası gelişen izler, el, ayak ve yüzde doğuştan gelen bozukluklar ile yanık tedavileri, deri kanseri cerrahisi, travmalara bağlı gelişen kemik kırıklarının cerrahisi, estetik müdahaleler gibi pek çok işlem başarı ile gerçekleştirilmektedir.

Medical Park Uşak Hastanesi, deneyimli kadrosu ve gelişmiş tıp teknolojisi ile7 gün 24 saat grubun ”Herkes İçin Sağlık” sloganını gururla söylemeye devam ederek Uşak ili başta olmak üzere çevre illere de kaliteli sağlık hizmeti sunmaktadır.

Henüz resim eklenmemiş.

38.677390, 29.377918

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ