Firmandex

Maltepe’de Ordu rüzgarı: Ordu Burada, İstanbul’da!

İstanbul Maltepe sahilinde Ordu Günleri Fuarı düzenleniyor. Etkinlik, 6 Kasım’a kadar devam edecek.

Maltepe’de Ordu rüzgarı: Ordu Burada, İstanbul’da!

“Ordu Burada, İstanbul’da” sloganıyla Maltepe sahilinde bu yıl 6.’sı yapılan etkinlikte, Ordulu sanatçılar, siyasetçiler, bürokratlar, akademisyenler, sporcular, iş adamları, sivil toplum kuruluşları ve Ordulu vatandaşlar buluştu.

Ordu Dernekler Federasyonu Başkanı Ali Çelik ve Yönetim Kurulu’nun evsahipliğinde düzenlenen “Ordu Günleri Fuarı” başladı. Etkinliğin açılışına, Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, İstanbul Müftüsü Prof. Dr. Rahmi Yaran, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tarık Yarılgaç, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Esenler Ak Parti İlçe Başkanı Gökhan Taran ve diğer yetkililer katıldı.

Ordu Üniversitesi, Ordu Büyükşehir Belediye Bakanlığı, ilçe belediyelerin de aralarında olduğu çeşitli kurum ve kuruluşların stantlarının bulunduğu etkinlikte, Ordu’ya özgü yiyecek ve içecekler sunuluyor, ayrıca kente ait el sanatları da sergileniyor.

Kentin kültürel değerleri, gelenek ve göreneklerinin tanıtılacağı etkinlik, 6 Kasım’a kadar devam edecek.  Çeşitli ikramların sunulduğu fuar alanları ve stantlar vatandaşlar tarafından ücretsiz ziyaret edebilecek.

KAYNAK : Haber7

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ