Firmandex

Mahmut Ziylan, Watergarden İstanbul Projesini Anlatıyor

Ziylan Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Ziylan İstanbul’un sosyal yaşamına farklı bir bakış açısı getiren Watergarden İstanbul’u anlattı.

Mahmut Ziylan, Watergarden İstanbul Projesini Anlatıyor

750 milyon liralık yatırımla hayata geçirilen Watergarden İstanbul’u dünyada bir ilk olarak nitelendiren Mahmut Ziylan bu proje ile ziyaretçilerin her anın tadını doyasıya çıkarabileceği bir yaşam merkezi hayata geçirmek istediklerini belirtiyor.

Watergarden İstanbul, 5 bin metrekarelik gösteri havuzu, şehir parkı, sinema kompleksi, etkinlik alanı, nostalji sokağı ve taze pazarı ile Anadolu Yakası’nı sosyalleşmeye davet ediyor. Gece misafirleri için özel renklerle aydınlatılan bir atmosfer oluşturan Ziylan Gayrimenkul düzenlenen etkinlikler ile farklı deneyimleri bir araya getiriyor. Mahmut Ziylan, Watergarden İstanbul’un ön plana çıkan özelliklerinden biri olan gösteri havuzunun su, ateş, müzik, lazer ve ışık animasyonlarının eşsiz koreografisi ile benzersiz su gösterilerine ev sahipliği yapacağını ifade ediyor.

Şehir hayatının vazgeçilmezi sokak lezzetleri ve geleneksel tatların yer alacağı Nostalji Sokağı Watergarden ziyaretçilerini bekliyor. Yöresel tatlar, saklı mutfakları ile Türk yemek kültürünü Nostalji Sokağı’nda yaşatıyor. Eğlence ve alışveriş merkezi konsepti ile Watergarden İstanbul’un büyük açılışı sevilen bir dünya starı ile 2017 Nisan ayında, Ataşehir’de gerçekleşecek. Anadolu Yakası Watergarden’da sosyalleşmeye başlayacak.

KAYNAK : Haber7

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ