FİRMANDEX'E HOŞGELDİNİZ!

Kılıçdaroğlu’ndan skandal AK Parti ‘fetvası’

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, öğretmenlerle ilgili tepki çeken sözlerinin ardından yine büyük bir skandala imza attı. Kılıçdaroğlu, AK Parti’ye oy vermenin haram olduğunu söyleyerek ‘pes’ dedirtti!

Kılıçdaroğlu’ndan skandal AK Parti ‘fetvası’

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Adana’da katıldığı programda gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

 

Esnafların sorunlarının daha iyi anlaşılması için Esnaf Bakanlığı kurulması gerektiğini ifade eden Kemal Kılıçdaroğlu, hükümete aklınca Katar ile yapılan anlaşmalar üzerinden yüklendi.

‘İKTİARA OY VERMEK HARAM’

Borsa İstanbul’un yüzde 10’unun ihale yapılmadan Katar’a satıldığını belirten CHP lideri, neden ihale yapılmadığının cevabını vermeyen bir iktidara oy vermenin haram olduğunu savundu.

 

 

Kılıçdaroğlu, “Borsa İstanbul’un Katarlılara satıyorsunuz.. Gayet güzel. İhale yaptınız mı? Belki başka bir ülke gelip diyecekti ki ben şu kadar veriyorum. Niye ihale yapmadılar. Siz bu soruyu sormazsanız, bu sorunun cevabını almazsanız, bu sorunun cevabını vermeyen siyasi organa oy veremezsiniz. Verdiğiniz her oy.. Bakın inançla söylüyorum, her oy haram olur. Her oy haram olur…” şeklinde konuştu.

ÖĞRETMENLERLE İLGİLİ AÇIKLAMASI TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Daha önce öğretmenler ile ilgili olarak yaptığı “Hala iktidarın peşinde giden öğretmen varsa kimse kusura bakmasın, ben ona öğretmen demem. Öğretmen, iradesini pazarlayan kişi değildir” şeklindeki açıklaması büyük tepki çekmişti.

KAYNAK : Haber7

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.