Firmandex

Kayyum Cumali Atilla’yı duygulandıran sözler

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nde kayyum olarak görevlendirilen Cumali Atilla Kanal 7’ye konuştu. Atilla, halkın kendisini sıcak karşıladığını söyledi.

Kayyum Cumali Atilla’yı duygulandıran sözler

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’ne kayyum olarak atanan Cumali Atilla, ilk röportajını Kanal 7’ye verdi.

Diyarbakır’ı yakından tanıyan bir isim olan Atilla, daha önce kentte vali yardımcılığı yapmıştı.

Atilla, Kanal 7’ye verdiği röportajda Diyarbakırlıların kendisini sıcak karşıladığını, “ne olursunuz başkanım, bizi bunlardan kurtarın” sözleri karşısında duygulandığını ifade etti.

Cumali Atilla şöyle konuştu:

Bu şerefli görev Sayın İçişleri Bakanımız tarafından bana tevdi edildiğinde büyük bir onur ve gurur duydum. Bu görevin büyük bir sorumluluk gerektirdiğinin de bilincindeydim. Ama tereddütsüz bu görevi kabul ettim.

10 YILDIR BELEDİYE HİZMETLERİNDEN FAYDALANAMIYORLARDI

Aziz Diyarbakırlı hemşehrilerim yaklaşık 10 yıldır belediye hizmetlerinden faydalanamıyordu. Belediye hizmetlerine susamışlardı. Ben bölgenin bir çocuğu olarak bu sorunları yakından takip ediyordum.

DİYARBAKIRLILARIN O SÖZLERİ BENİ DUYGULANDIRDI

Göreve başladığım ilk gün sokağa indiğimde vatandaşlarımın bana “evinize tekrar hoşgeldiniz” demeleri, o cümleleri duymak beni çok duygulandırdı. “İyi ki Diyarbakır’dayım” dedim. “Ben size efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya geldim” deyince, “ne olursunuz başkanım, bizi bunlardan kurtarın. Biz şu ana kadar seçtiğimiz insanlardan yeterince belediye hizmeti alamadık” dediler.

VATANDAŞI CEZALANDIRMAK İSTEMİŞLER

Belediyenin yapması gereken en basit işlerden biri olan çöp toplama ve ulaşımı sağlama gibi hizmeti vatandaşa götrümemekle vatandaşı cezalandırdıklarını anlıyoruz.

Diyarbakır’ı inşallah güzel günler bekliyor. Diyarbakırlı, hak ettiği hizmetlerden yeterince faydalanacaktır inşallah. Bundan hiçbir vatandaşımızın kuşkusu olmasın. 

KAYNAK : Haber7

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ