Firmandex

Kapsan Korozyon Koruma San.ve Tic.Ltd.Şti.

ADRES
Organize Sanayi Bölgesi Sarı Cad.5.Sk.No:4 Nilüfer / BURSA
FAKS
+90(224) 241 99 77
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Kalite ve güvenilirliğin temel öneme sahip olduğu KAPSAN’ın ürün ve hizmetleri  ENERJİ SANTRALLARI, KİMYA ENDÜSTRİSİ, PETROKİMYA TESİSLERİ, DEMİR-ÇELİK ENDÜSTRİSİ, SU ARITMA TESİSLERİ, KİMYASAL NAKLİYE VE DEPOLAMA TESİSLERİ,  GÜBRE FABRİKALARI, BACA GAZI ARITMA TESİSLERİ, GÜBRE TESİSLERİ,  ASİT ÜRETİM VE DEPOLAMA TESİSLERİ, TEKSTİLENDÜSTRİSİ, TOZ METAL VE CEVHER URETİM TESİSLERİ, METAL KAPLAMA TESİSLERİ ve daha pek çok alanda kullanım ve uygulama imkanı bulmaktadır.

En büyüğü 3,70m çap ve 10,70m uzunluğundaki otoklavlar sayesinde büyük boyutlu tanklar ve ekipmanlar KAPSAN Tesislerinde kolayca vulkanize edilebilmektedir.

Kalite garantisi lastik ve polimer kaplamalarla ilgili DIN ve ISO normlarına uygunüretim ve uygulama yapılarak sağlanmaktadır. Araştırma geliştirme için gerekliekipmanlara sahip laboratuarı KAPSAN‘ a yeni ürünlerin geliştirilmesindeyardımcı olmaktadır. KAPSAN ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine haizdir.

KAPSAN konularında uzman çalışanlarıyla  ve OHSAS 18001  uygulamalarıyla birlikte iş gücünü etkin şekilde arttırarak müşterilerine güvenilir ve sorunsuz hizmet sunmaktadır. Yılların verdiği deneyim ve bilgi birikimi ile KAPSAN lastik ve polimer kaplama uygulamalarında güvenilir bir iş ortağıdır.

Yıllık yaklaşık 2 milyon dolar’lık bir ciro potansiyeline sahip KAPSAN bünyesine kattığı yeni makine ve donanım ve Alman KCH INDUSTRIAL SURFACE PROTECTION GMBH. Firmasıyla yaptığı KNOW-HOW ve lisans anlaşması ile sürdürdüğü işbirliği ile alanında önder kuruluşlardan biri olma yolundadır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

40.243516, 28.951819

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ