FİRMANDEX'E HOŞGELDİNİZ!

Kalbimdeki Deniz 28. yeni bölüm fragmanı Kalbimdeki Deniz yayınlanan son bölüm FOX TV’de

Kalbimdeki Deniz 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. FOX TV’nin sevilen dizisi Kalbimdeki Deniz cumartesi akşamlarının en çok izlenen dizileri arasına girmeye devam ediyor. Takipçilerinin her bölümünü heyecanla beklediği Kalbimdeki Deniz dizisinin son bölümünde, Deniz aşkını itiraf edecekken Raşel’in gelişi, Mirat’ı ve Deniz’i alt üst etti. Zahide’yle yüzleşip onu refüze eden İbrahim ise kalp spazmı geçirerek hastaneye kaldırıldı. 6 Mayıs Cumartesi akşamı ekrana gelecek olan Kalbimdeki Deniz 28. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme linki.

Kalbimdeki Deniz 28. yeni bölüm fragmanı Kalbimdeki Deniz yayınlanan son bölüm FOX TV’de

Kalbimdeki Deniz 28. yeni bölüm fragmanı son bölüm ardından yayınlandı. Cumartesi akşamlarına damgasını vurmaya devam eden Kalbimdeki Deniz dizisinin yayınlanan son bölümünde, Deniz aşkını itiraf edecekken Raşel’in gelişi, Mirat’ı ve Deniz’i alt üst etti. Zahide’yle yüzleşip onu refüze eden İbrahim ise kalp spazmı geçirerek hastaneye kaldırıldı. Kalbimdeki Deniz 28. yeni bölüm 6 Mayıs 2017 Cumartesi saat 20.00’de FOX TV ekranlarında olacak. Kutsi, Özge Özberk, Yeşim Ceren Bozoğlu, Hakan Eratik, Sebahat Kumaş, Nazlı Pınar Kaya, Güzin Usta, Hakan Vanlı, Devin Özgür Çınar, Zeynep Aydemir gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı Kalbimdeki Deniz 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte merakla beklenen fragman…

KALBİMDEKİ DENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Deniz aşkını itiraf edecekken Raşel’in gelişi, Mirat’ı ve Deniz’i alt üst eder. Zahide’yle yüzleşip onu refüze eden İbrahim ise kalp spazmı geçirerek hastaneye kaldırılır. Mirat Deniz’e duygularında net olduğunu söylese de, Deniz güvensizlikle kendini geri çeker.

 

KALBİMDEKİ DENİZ SON BÖLÜM İZLE FOX TV

 

Mustafa, İbrahim’in durumunu öğrenip hastaneye gelen Zahide’ye tepki gösterir ve ipleri kopartır. Raşel’den oldukça ilginç şeyler duyan Artun, onu Mirat’la tekrar konuşması için ikna ederken, Hülya’dan da Deniz’in aklını Raşhel’le ilgili karıştırmasını ister. Kocasına Mustafa’dan bahseden Zahide’ye kocası ağır bir rest çeker. Alihan’ın Deniz’e gönderilmek üzere avukatına verdiği mektup Şebnem’in eline geçer. Mustafa Volkan’ı kıskanmaya başlarken, Figen Ferhat’ın hap sattığını gözleriyle görür ve bu yüzleşme Figen için korkunç bir şekilde sonuçlanır. Mirat’ı bir kez daha görüşmeye ikna eden Raşel ise, ona her şeyi değiştirebilecek bir şey itiraf edeceğini söyler. 

KAYNAK : STAR GAZETESİ

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.