Kadir İnanır: Hangi filmimi araklayacaklar?

Ekrandaki dizilerin birbirine benzediğini söyleyen Kadir İnanır, şimdiki dizilerin senaryo olarak çok sıkıştıklarını ve sürekli olarak Yeşilçam hikayelerinin kullanıldığını söyledi. Ünlü oyuncu Kadir İnanır, “Birkaç filmim kaldı, bakalım onları ne zaman araklayacaklar?” diye konuştu.

Kadir İnanır: Hangi filmimi araklayacaklar?

Türk sinemasının efsane ismi Kadir İnanır, Akmerkez’de görüntülendi. Yeni bir diziye başlayacağı konuşulan usta oyuncu, “İşimize gelirse, senaryoya bakıp uygularız. Şimdilik net bir şey yok. Dizi senaryoları geliyor ama maalesef istediğim gibi olmuyor” dedi. Gittiği her yerde sevgi gördüğünü anlatan İnanır, “Çok hayranım ve sevenim var. Bu durum insanın hoşuna gidiyor” şeklinde konuştu.

‘Bütün diziler birbirine benziyor’

Milliyet’in haberine göre; setleri özlediğini dile getiren oyuncu, “Yeni dizileri ve genç oyuncuları nasıl buluyorsunuz?” sorusuna, “Son dönemdeki projeler benim filmlerimden alıntı yapılarak çekiliyor. Senaryo olarak çok sıkıştılar. Biraz dikkat etmeleri gerekiyor. Bütün diziler birbirine benzemeye başladı. Yeşilçam’ın hikayelerini yapıyorlar. Birkaç filmim kaldı, bakalım onları ne zaman araklayacaklar?” açıklamasını yaptı.

Kadir İnanır’ın Başka Türkiye Yok çağrısı: En önde koşmaya varım

Neler olduysa oldu. Artık vicdan harekete geçmelidir. Dünyanın en güzel coğrafyasını vatan edinmişiz, şükretmiyor nankörlük yapıyoruz. Bu cennet vatan 500 milyon insanı doyurmaya yeter. Birbirimizi yemekten utanmıyoruz. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları görmüyoruz. Büyük devletler karar vermişler, Ortadoğu’daki enerji kaynaklarını dünyaya satacaklar, bu satışın yolu Doğu ve Güneydoğu’dan geçecek, başka yol yok. O bölgede sukünet istiyorlar. Bölgedeki herkesi dizayn ediyorlar. Sonunda herkes barış masasına oturacak. Bu gerçek ışığında yapılacak tek şey, kırgın ellerimizi birleştirip birbirimizi saygıyla sevip kucaklamaktır. Halkların kardeşliğini alkışlayıp ‘tam bağımsız Türkiye’ diye haykırmaktır. Ben en önde koşmaya varım, herkesi de bu büyük koşuya davet ediyorum.Yıldırım Demirören’in Başka Türkiye Yok çağrısı: Ortak yanlar öne çıkmalı Kemal Hud’un Başka Türkiye Yok çağrısı: Başka Türkiye yok ve olmaz Mustafa Boydak’ın Başka Türkiye Yok çağrısı: Dirayeti için teşekkürler Ali Saydam’ın Başka Türkiye Yok çağrısı: Partilerüstü Niran Ünsal’ın Başka Türkiye Yok çağrısı: Önce vatan gerisi teferruat Ömer Cihat Vardan’ın Başka Türkiye Yok çağrısı: Farklılık zenginlik Kadir İnanır’ın Başka Türkiye Yok çağrısı: En önde koşmaya varım Behzat Uygur’un Başka Türkiye Yok çağrısı: Sanata sarılın Mustafa İslamoğlu’un Başka Türkiye Yok çağrısı: Irkçılık şeytanidir Bülent Yıldırım’ın Başka Türkiye Yok çağrısı: Son ülke Muazzez Ersoy’un Başka Türkiye Yok çağrısı: Bu ülke hepimizin Nuh Albayrak’ın Başka Türkiye Yok çağrısı: Kenetlenelim Mahmut Erol Kılıç’ın Başka Türkiye Yok çağrısı: Ayrılık fikrini ayıkla Muhsin Kızılkaya’nın Başka Türkiye Yok çağrısı: Çokluk içinde birlik İlhami Işık’ın Başka Türkiye Yok çağrısı: Coğrafyanın nefes borusu Markar Esayan’ın Başka Türkiye Yok çağrısı: Bir ev dıştan değil içten yıkılır Ali Yalçın’ın Başka Türkiye Yok çağrısı: Kardeşliğe sahip çıkacağız Ulvi Alacakaptan’ın Başka Türkiye Yok çağrısı: Bu laftan usandım

KAYNAK : Yenişafak

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ