FİRMANDEX'E HOŞGELDİNİZ!

Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta yapılacak? Yasaklar tamamen kalkacak mı?

Normalleşme sürecinin detaylarının açıklanacağı kabine toplantısı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın programındaki yoğunluk nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi. Peki yeni kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta yapılacak?

Kabine toplantısı ne zaman, saat kaçta yapılacak? Yasaklar tamamen kalkacak mı?

Koronavirüs vaka sayılarının düşmesi ile birlikte 1 Haziran’dan itibaren normalleşme döneminin sinyalleri verildi. Özellikle yaz mevsimine girdiğimiz bu dönemde aşılamanın hızlanması ile birlikte kısıtlamaların da kaldırılması bekleniyor. Bu hafta içi yapılması beklenen kabine toplantısı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın NATO Liderler Zirvesi’ne katılım sağlaması ile ileri bir tarihe ertelendi. Normalleşme sürecinin başlamasını bekleyen vatandaşlar ise bu süreci yakından takip ediyor. İşte kabine toplantısının yapılacağı tarih…

Kabine Toplantısı Ne Zaman, Saat Kaçta?

Ertelenen Kabine toplantısı 21 Haziran 2021 Pazartesi günü yapılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın toplantı sonrası saat 19.30 gibi kameralar karşısına geçerek kamuoyuna açıklaması yapması bekleniyor.

Kabine Toplantısında Hangi Maddeler Ele Alınacak?

Kabine toplantısının en önemli gündem maddesi koronavirüs ve yeni normalleşme süreci olacak. Vaka ve vefat sayılarının seyri, aşılama sürecindeki son durum ve yerli aşı çalışmaları ele alınacak. Ardından yeni normalleşme sürecinin detayları açıklanacak. Yasakların tamamen kalkıp kalkmayacağı toplantının ardından belli olacak. 

KAYNAK : Haber7

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.