FİRMANDEX'E HOŞGELDİNİZ!

HÜNERLER ÜRETİM SERACILIK TARIM PAKETLEME LTD.ŞTİ.

ADRES
Ömerli Mah. Palandöken Cad. No:13 Hadımköy /ARNAVUTKÖY/İSTANBUL
TELEFON
(0212) 216 90 60 (pbx) - (0212) 259 33 22 (pbx)
FAKS
(0212) 216 90 91
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

1960’lı yıllarda bir aile şirketi olarak kurulan HÜNERLER TARIM, taze meyve sebze üretimi ve satış -dağıtımı alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. istanbulun çeşitli semtlerinde toptan ve perakende satış noktaları açarak sektördeki yerini almış ve tüketiciyle buluşmuştur.

Eminönü toptancılar halinde faaliyete başlayan HÜNERLER TARIM, ardından Topkapı halinde faaliyetlerine aile şirketi olarak devam etmiştir. Aynı dönemlerde Beşiktaş, Nısantası. Yeniköy, Bakırköy ve Kadıköy`de perakende satış noktaları açılmıştır. 2000`li yıllarda yönetimi devralan yeni nesil, sürekli gelişen yenilikçi bir anlayış ve kurumsal kimlikle birlikte lojistik ağını genişletmiştir. Gelişmiş teknolojinin kullanıldığı üretim alanlarını arttıran HÜNERLER TARIM, merkez dağıtım depose da kurarak müşterilerine daha hızlı hizmet vermeye başlamıştır.

Sektördeki faaliyetlerine Türkiye`nin çeşitli bölgelerinde üretim yaparak devam eden HÜNERLER TARIM, Şişli`deki merkez dağıtım deposu ve aynı zamanda Bayrampaşa hali 188 numarada hizmet vermektedir. Türkiye`de toptan ve perakende market ve restoran zincirlerinin yanı sıra, çeşitli oteller, kafeler, okul, kamu kurumları ve catering şirketlerine günlük taze ürünler sunmaktadır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ