FİRMANDEX'E HOŞGELDİNİZ!

Hızlı çapkın

Cemiyet hayatının en çok konuşulan ismi Hakan Sabancı, yine çapkınlık yaparken yakalandı. Bir mekanda Irmak Atuk ile eğlenen Sabancının, Atukla öpüştükleri iddia edildi. 

Hızlı çapkın

Cemiyet hayatının en çok konuşulan ismi Hakan Sabancı, yine çapkınlık yaparken yakalandı. Bir mekanda Irmak Atuk ile eğlenen Sabancı’nın, Atuk’la öpüştükleri iddia edildi. 

Ahmet DÖĞEN

Sık sık çapkınlık yaparken yakalanan Hakan Sabancı, bu kez de Irmak Atuk’la görüntülendi. Bebek’te bir mekanda sabah saatlerine kadar eğlenen İkilinin,  samimi oldukları öğrenildi. Diğer müşterilere aldırış etmeden sık sık öpüştükleri de söylenen ikili, mekandan el ele çıktı. Flaşların patlamasıyla bir anda şok yaşayan ikiliden Hakan Sabancı, hızla araca binerken Atuk geride kaldı. Hakan Sabancı, VİP aracıyla Baltalimanı istikametine giderken, Atuk da Etiler yönüne döndü. Ara sokaklarda tur atan Atuk, daha sonra Baltalimanı’nda yol kenarında bekleyen Hakan Sabancı’nın VİP aracının yanına gitti.

KAÇIŞ TAKTİĞİ TUTMADI

Taksiden inerek araca binmeye hazırlanan Atuk, patlayan flaşların ardından bir şok daha yaşadı. Bu amacından vazgeçen Atuk, hızla ara sokağa girerek gözden kayboldu. Hakan Sabancı ise Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne bağlanarak evinin yolunu tuttu. 

Taksiye binen Irmak Atuk bir süre gittikten sonra Hakan Sabancı'nın aracına binmek istedi.

KAYNAK : gunes.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.