Firmandex

Header Goal VR, 2016 Sonunda Piyasada Olacak

Header Goal VR’da kendinizi Axel Rix adındaki genç bir futbol oyuncusunun yerinde buluyorsunuz. İngiliz Milli Futbol Takımı’na seçilmesinden bu yana ilgile 30 Eylül 2016

Header Goal VR, 2016 Sonunda Piyasada Olacak

Header Goal VR’da kendinizi Axel Rix adındaki genç bir futbol oyuncusunun yerinde buluyorsunuz.

İngiliz Milli Futbol Takımı’na seçilmesinden bu yana ilgileri iyice üzerine çeken Axel, son dönemde çalkantılı bir süreçten geçiyor. Son maçlarında özellikle kafa toplarında art arda yaptığı hatalar takımına büyük kayıplar yaşatıyor. Bu sebeple medyanın ve taraftarların hedefi hâline gelen Axel’ın üzerinde artan baskı, disiplinsiz ve saldırgan tavırlar sergilemesine yol açıyor.

Son olarak milli takım kadrosundan çıkartılan Axel kariyer yolculuğunda büyük bir darbe alıyor. Bu durumu kendine yediremeyerek, başarıdan başarıya koştuğu o eski günlerine dönmek üzere sıkı bir şekilde çalışmalara başlıyor. Sıradan bir antrenman olarak başlayan bu süreçte yaşadığı beklenmedik gelişmeler Axel’ı çok farklı bir hikâyenin kahramanı yapıyor.

Header Goal VR simülasyon dinamiklerine sahip, birinci kişinin gözünden oynanan, fizik tabanlı ve aksiyon dolu bir sanal gerçeklik oyunu. Hikaye tabanlı ilerleyişe sahip olan bu oyunda Axel Rix adındaki karakterin yerine geçiyorsunuz. Bir antrenman sahasında size atılan toplara kafa atarak karşınızdaki hedefleri vurmak asıl amacınız.

Oyun içerisindeki her bölüm farklı ve eğlenceli bir kurguya sahip. Bölümlerde başarılı olmak ve yüksek skor elde etmek için hedeflere vuruş sıranız dahi önemli. Kendinizi Axel gibi hissetmenizi sağlayacak seslendirme ve etkileşime sahip bu oyunda farklı bir gerçekliğe adım atmış olacaksınız.

Topa kafa vurmanın en eğlenceli halini yaşatan Header Goal VR’da vuruş açısı, topa temas noktası, hız ve kuvvet etmenlerinin varlığı ise sanal top ile maksimum gerçeklikte bir deneyim yaşamanızı sağlıyor.

2016 sonuna doğru çıkacak olan oyun HTC Vive ve Oculus Rift sanal gerçeklik cihazlarıyla oynanmak üzere tasarlanmış. Daha fazla bilgi için www.headergoalvr.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Facebook Twitter WhatsApp LinkedIn Gmail Google+ PocketTechnopat YouTube kanalına abone olmak için tıklayın…

KAYNAK : https://www.technopat.net/2016/09/30/header-goal-vr-2016-sonunda-piyasada-olacak/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ