FİRMANDEX'E HOŞGELDİNİZ!

Google, Pixel için kesenin ağzını açtı

Satışlarının başlamasına çok az zaman kalan Pixel ve Pixel XL’ın tanıtım reklamlarına devam ediliyor. Google’ın Pixel reklamları için harcayacağı para ise dudak uçuklatıyor.

Google, Pixel için kesenin ağzını açtı

Tamamen Google tarafından geliştirilen ilk akıllı telefon olma özelliğini taşıyan Google Pixel ve Pixel XL geçen hafta tanıtılmıştı.

Mobil yazılım sektöründen sonra donanım sektörüne de el atan Google, rakiplerini hızla geride bırakmak için Pixel ve Pixel XL’ın reklamlarına oldukça önem gösteriyor.

Google Pixel Özellikleri!

Google Pixel nihayet resmi olarak tanıtıldı. Nexus markasna veda ettiğimiz Google Pixel…

Google Pixel XL Özellikleri!

Google Pixel XL onca sızıntı ve söylentinin ardından resmi olarak duyuruldu. Google Pixel XL…

Pixel reklamlarına milyonlarca dolar!

Pixel ve Pixel XL reklamları için milyon dolarları gözden çıkartan Google, Pixel ve Pixel XL tanıtıldıktan sonraki ilk iki günde sadece televizyon reklamlarına 3.2 milyon dolar ödedi.

Bu rakam henüz Teknoloji devi Google tarafından doğrulanmasa da ajanslar bu paranın sadece başlangıç olduğunu, Google’ın Pixel ve Pixel XL tanıtımı için yüzlerce milyon dolar para harcayacağını düşünüyor.

Bir Google yöneticisinden edinilen bilgilere göre Google, Google Pixel ve Pixel XL tanıtımı için çok büyük reklamlar planlıyor. Buna göre Google Pixel ve Pixel XL, ABD’nin ücreti milyon dolarları bulan Şükran Günü futbol karşılaşmalarında da boy gösterebilir.

Ayrıca Google Pixel ve Pixel XL’ın ABD’deki satış kanallarından biri olan Verizon, Pixel ve Pixel XL’ın televizyon ve internet reklamları için önemli miktarda yatırım yapacağını bildirdi.

Samsung’un başına büyük problemler açan Galaxy Note 7 olayı, Google Pixel ve Pixel XL için büyük bir şans olabilir. Elindeki şansı kaçırmak istemeyen Google, sınırsız olanaklarını da kullanarak Google Pixel ve Pixel XL tanıtımı için daha çok para harcayacak gibi görünüyor.

Google Pixel ve Pixel XL, 20 Ekim’de raflardaki yerini alacak.

::Google Pixel veya Pixel XL almayı düşünüyor musunuz?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/google-pixel-icin-kesenin-agzini-acti-76014

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.