Firmandex

Galaxy Note 7 iade edene hediye çeki!

Galaxy Note 7 üretimini durduran ve telefonları geri çağıran Samsung, telefonunu iade eden insanlar için yeni bir kampanya başlattı. Cihazları iade edenlere hediye çeki veriliyor.

Galaxy Note 7 iade edene hediye çeki!

Batarya patlamaları ve iki adet geri çağırma, muhtemelen amiral gemisi bir akıllı telefonun, hele Samsung gibi bir markanın başına gelebilecek en kötü şey. Telefon tamamen toplatılıp piyasadan çekilirken, Samsung cephesinden yeni bir açıklama geldi.

Eski Samsung’u getir, yenisini ucuza al

Geri çağırmayla ilgili sayfasında bir açıklama yapan Samsung firması, Amerika’da iade edilen tüm Galaxy Note 7 telefonlar için kullanıcılara 100 dolar bir para ödeneceğini belirtti. Tabii ki bu parayı kullanmak için yeni bir Samsung telefon almanız gerekecek. Yani ‘Eski Samsung’u getir, yenisini 100 dolar ucuz al’ gibi düşünebilirsiniz.

13 Ekim’de, yani bugün başlayan kampanya şimdilik sadece Amerikalı müşteriler için geçerli olsa da, Samsung dünyanın farklı yerlerinde farklı iade programları uyguluyor ve şu anda Türkiye‘de benzer bir sistemin olup olmayacağını bilmiyoruz.

Samsung, ‘Sabrınız ve sadakatinize olan minnettarlığımız için eğer Galaxy Note 7 telefonunuzu değiştirmek isterseniz size 100 dolar kredi teklif ediyoruz’ şeklinde açıklama yapan Samsung, bir nevi müşterilerin gönlünü almayı planlıyor.

Samsung’un Galaxy Note 7 zararı ne kadar?

Galaxy Note 7 için tekrar satışlarının durdurulmasından sonra, bu problemin Samsung’a zararı ne…

Samsung’un Amerika’daki patronu Tim Baxter da konuya dair konuşurken, müşterilerin sabrından ötürü teşekkür ettiklerini, bu zor zamanlarda ellerinden gelen her şeyi yaparak sorunu düzeltmeye çalıştıklarını ifade etti.

Bilindiği gibi zaten Note 7 vakası Samsung’a milyarlarca dolar zarar getirdi ve şimdi de (en azından Amerika’da) kullanıcılara 100 dolarlık bir ‘hediye çeki’ sunuluyor.

:: Türkiye’de de benzer bir kampanya olsa katılır mıydınız?

SDN – ShiftDelete.Net

KAYNAK : http://shiftdelete.net/galaxy-note-7-iade-edene-hediye-ceki-76034

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ