FİRMANDEX'E HOŞGELDİNİZ!

Fuar Hastanesi

ADRES
, Merkez, Merkez, Afyonkarahisar
TELEFON
0272 223 44 44
FAKS
0272 223 41 35
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Özel Fuar Hastanesi’nin ilk adımı 1997 yılında AkŞifa Sağlık Hizmetleri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi kurularak atıldı. Temel çıkış noktası Afyonkarahisar’da özel poliklinikler ve özel hastane kurmaktı. Bu amaçla 3-4 ay gibi kısa bir süre içinde, 1998 yılı Nisan ayında Afyonkarahisar’ın ilk özel sağlık kuruluşu olan ‘Afyon Tıp Merkezi açılarak hizmete girdi. Afyon Tıp Merkezi ilimizin ilk özel sağlık kuruluşu ve polikliniği olmasının yanında Özel Fuar Hastanesi’nin de alt yapısını oluşturmuştur. Afyon Tıp Merkezine olan yoğun ilgi özel hastane konusunda büyük cesaret vermiş, iki yıllık inşaat, donanım ve istihdam hazırlığından sonra da 2000 yılı Ağustos ayında Özel Fuar Hastanesi hizmete açılmıştır.

Özel Fuar Hastanesi açıldığı günden bu güne büyük bir gelişme göstermiş çalışan sayısı 30’dan 200’lere, yatak sayısı 50’den 100’e, tam gün hizmet verilen branşlar 6’dan 15’e; ameliyathane, yoğun bakım, doğum salonu, acil servis, laboratuvar ve radyoloji gibi tüm alt yapı birimlerinde kapasite 2 katına çıkarılmıştır.

Daha önemli olan husus ise sunulan sağlık hizmetinin kalitesinin sürekli artmasıdır. İlimizin en geniş mesire alanı olan Kültürpark ve Fuar Alanında bulunan Fuar Hastanesi’ne ulaşmanız oldukça kolaydır. Sizleri güler yüzlü resepsiyon elemanları karşılayarak en kısa sürede şikayetlerinize göre ilgili polikliniğe yönlendirecektir. Acil servis en az beş hastaya aynı anda müdahale ve takip imkanı sağlayan ortam ve donanıma sahiptir. Acil serviste her türlü hastaya 24 saat kesintisiz hizmet verilmektedir Fuar Hastanesinde poliklinik olarak dahiliye, pediatri, kadın doğum, genel cerrahi, kardiyoloji, kalp damar cerrahisi, kulak-burun-boğaz, göz, ortopedi, beyin cerrahisi, fizik tedavi, intaniye, göğüs hastalıkları, cildiye, üroloji, diş branşlarında hizmet verilmektedir.

Fuar Hastanesi Laboratuvarlarında günün 24 saati her türlü kan, idrar ve gaita tahlilleri en güvenilir yöntemlerle, gelişmiş modern cihazlarla yapılabilmektedir. Başta bilgisayarlı tomografi, renkli doppler, 4 boyutlu ultrasonografi gibi her türlü gelişmiş teknolojiyle tüm radyolojik tetkikler radyoloji biriminde güvenle yapılabilmektedir. Son teknolojiye sahip böbrek taşı kırma ünitesinde Uzman ekip kontrolünde böbrek ve idrar yollarında taşı olan hastalar, zahmetsizce, kısa sürede ameliyatsız ve anestezisiz bir yöntemle sıkıntılarından kurtulmaktadır.

Fuar hastanesinde bütün hasta odaları tek yataklı özel oda şeklindedir. Hasta odalarında her türlü hastaya ve hastalığa uyum gösteren hareketli elektronik hasta yatağı, merkezi uyarı sistemleri ve merkezi oksijen sistemi, soğutucu, televizyon, lavabo, duş, WC ve refakatçi çekyatı mevcuttur. İsteyen hastaların her türlü konfora haiz daha büyük suit odalarda misafir edilmeleri mümkündür. Kadın hastalıkları ve doğum servisinde biri bayan 3 Uzman hekimle hizmet verilmektedir. Her türlü modern altyapı ve teknikle hastalarımız sağlıklarına kavuşturulmaktadır. Gerçekleştirilen doğumlarla yılda 500 e yakın ailenin anne baba olma sevincine ortak olunmaktadır. Tüm normal doğumlar ve sezaryenlar Çocuk hastalıkları uzmanı eşliğinde gerçekleşmekte bu sayede olabilecek bir kısım sıkıntılar erken teşhisle anında müdahale edilmektedir. Genel cerrahi biriminde iki uzman cerrahla kesintisiz hizmet sunulmaktadır. Bıçaksız, kansız ameliyat olarak bilinen tüm laparoskopik yöntemler her iki cerrah tarafından başarıyla uygulanmaktadır. Göz servisinde iki uzman cerrahla hizmet verilmektedir. En gelişmiş poliklinik donanımlarıyla hastalar en iyi şekilde muayene edilmekte, görme kusurları en doğru şekilde tespit edilmektedir. Katarakt ameliyatları her iki cerrah tarafından bu gün Dünyada kabul edilen en ileri teknik olan FAKO yöntemiyle dikişsiz olarak yapılmakta, hastalar saatler içinde sağlıklarına kavuşmaktadır. Üroloji servisinde uzman cerrah tarafından tüm endoskopik girişimler başarıyla uygulanmaktadır. Çok yaygın görülen varikosel hastalığın ameliyatı mikrocerrahi yöntemi ile yapılmaktadır.

Her türlü teknolojik donanıma sahip ortopedi servisinde artroskopik girişimler başarıyla uygulanmaktadır. Alerji biriminde her türlü alerjik test yapılabilmekte, bu testlerin sonucuna göre ortaya konan hastalıkların tedavisi başarıyla yapılmaktadır. Bir süreliğine ara verilen kardiyoloji ve kalp damar cerrahisi bölümlerinde kısa bir süre içinde anjiyo ve açık kalp cerrahisi hizmetleri verilmeye başlanmıştır… İnsan sağlığının en büyük düşmanlarından birisi de sigara. Fuar hastanesi Sigara Bırakma Polikliniğinde hekim nezaretinde ve ilaçlı tedavi ile sigaradan kurtulabilir geleceğe daha sağlıklı ve daha güvenle bakabilirsiniz. Kulak Burun Boğaz bölümünde endoskopik sinüs cerrahisi başarıyla uygulanmaktadır. Dahiliye servisinde gelişmiş laboratuar ve radyoloji desteğiyle hastalıklar en kısa sürede teşhis edilebilmekte, gerekli durumlarda ilgili uzmanlar tarafından gastroskopi, duedenoskopi, rektoskopi gibi ileri inceleme yöntemleri uygulanabilmektedir. Göğüs Hastalıkları Servisinde gerekli olan durumlarda bronkoskopi işlemi başarıyla uygulanmakta, biyopsi alınabilmekte ve kısa sürede erken teşhis mümkün olmaktadır. Ayrıca solunum fonksiyon testleri yapılmaktadır. Yoğun bakım ünitelerinde suni solunum cihazları, monitörler, modern kuvözler, fototerapi ve radyan ısıtıcılar, merkezi gaz sistemi, merkezi uyarı sistemleri, merkezi klimatizasyon sistemleri hastalarımızın en iyi şekilde bakım ve tedavilerinin yapılabilmesi için dizayn edilmiştir.

Fuar Hastanesinde 4 büyük ve iki küçük müdahale salonu olmak üzere toplam 6 ameliyathane mevcuttur. Ameliyathaneler açık kalp cerrahisi yapılabilecek düzeyde her türlü müdahaleye imkan sağlayan modern teknik alt yapı ve donanıma haizdir. Tüm bu hizmetlerin yanında her türlü modern cihazlarla donatılmış Estetik ve Güzellik Merkezi de cildiye uzmanı kontrolünde hizmetindedir. Özel Fuar hastanesi tüm resmi kurumlar, Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur la anlaşmalıdır.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ