Firmandex

Fossil’in Akıllı Saati Dikkat Çekici

Satışa sunduğu saatleri ile beraber Dünya genelinde beğeni kazanan ünlü marka Fossil, şimdilerde akıllı saat modeli üzerinde çalışıyor…

Fossil’in Akıllı Saati Dikkat Çekici

Teknolojinin gelişme ile beraber hayatımıza giren giyilebilir cihazlar, şimdilerde birçok şirketin bu alana yatırım yapmasına yol açıyor. Samsung ve Apple ikilisinin hazırladıkları saatler ile milyonlarca adet satış gerçekleştirdikleri bir gerçek. Bunun yanı sıra Sony ve Microsoft gibi firmalar da bileklik üretimi gerçekleştirerek hem sağlık hem de spor konularına eğilim göstermekte. Giyilebilir ürünlerdeki yükselişe göz ardı etmeyen Dünya ünlü saat üreticisi Fossil, en nihayetinde bu sektöre adım atacağını açıklamıştı. Uzun bir geliştirilme sürecinin sonrasında yeni akıllı saatleri ile beraber gündeme gelen firma, şimdilerde ise cihazlarını satışa sunmaya hazırlamakla meşgul. Uzun bir süreç nihayet sona erdi ve Android Wear sistemini kullanan Q Waner ve Q Marshal adındaki saatler rafları süslemeye hazırlanıyor.

Yılın Başında Duyurulmuştu

Q Waner ve Q Marshal adları ile anılan iki yeni akıllı saat modeli, geçtiğimiz mart ayında Fossil tarafından resmi olarak duyurulmuştu. Modeller her ne kadar ara ara gündeme gelseler de sessiz bir şekilde geliştirildi denilebilir. Sona yakalaşan şirket, sessizliğini bozarak saatlerini hangi tarihte satışa sunacağını açıkladı.

29 Ağustos’ta Bizlerle

Daha yumuşak yapıda olan Wander ve sert görünüme sahip Marshal, tam olarak 29 Ağustos’ta rafları süslemeye başlayacak. Bunun yanı sıra 295 dolardan başlayan fiyatlar ile alıcılarla buluşacak olan saatlerde deri, silikon ya da paslanmaz çelik gibi maddeler bulmak mümkün.

Haberin videosunu izlemek görseller için tıklayın.

 

KAYNAK : http://www.milliyet.com.tr/fossil-in-akilli-saati-dikkat-teknoloji-2293246/

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ