FİRMANDEX'E HOŞGELDİNİZ!

FETÖ’den suçlanan ismi savundu… Tehditler yağdırdı

Hürriyet Gazetesi Yazarı Ertuğrul Özkök, bugünkü yazısında FETÖ’den suçlanan şahsı savundu, habercilere tehditler yağdırdı.

FETÖ’den suçlanan ismi savundu… Tehditler yağdırdı

21 Ekim 2017 Cumartesi 09:47

Kaleme aldığı yazılarla kamuoyunun büyük tepkisini çeken ve ülkemize karşı olan pek çok oluşumu desteklediği bilinen Hürriyet Gazetesi Köşe Yazarı Ertuğrul Özkök bugünkü yazısında alenen tehditler savurdu. FETÖ’den gözaltına alınan bir ‘İş adamına’ sahip çıkan Özkök şahıs ile ilgili manşet atan habercilere tehdit yağdırdı.

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda önceki akşam gözaltına alından işadamı Osman Kavala’ya yönelik suçlamaların ‘Anayasal Düzeni Cebir ve Şiddet Kullanarak Değiştirmeye Teşebbüs Etmek’ ve ‘Cebir Şiddet Kullanarak Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini Ortadan Kaldırmaya veya Görevini Kısmen veya Tamamen Engellemeye Teşebbüs’ olduğu öğrenildi.

Yazısında “Osman Kavala hepsinin manşetinde… Sanki uzun süredir biriktirdikleri bir kinin davasını sürdürüyorlar. O hınçla… “Kızıl Soros” demişler… “Terörün finansörü” demişler… Bakın burada böyle şeylerden canı ve vicdanı çok yanmış bir büyüğünüz olarak söylüyorum… Gün gelecek bu manşetler hepinizin ayağına takılacak… Gün gelecek, devran dönecek… Böyle vicdansız manşetlerde, kendi suretinizi göreceksiniz…” ifadelerini kullanan Özkök’ün FETÖ’den suçlanan bu isme neden böyle can cansiparane kalkan olduğu bazı soruları da beraberinde getirdi.

Ancak görünen o ki Ertuğrul Özkök’ün kendi manşetleri ayağına dolandı… Yine görünen o ki ‘gün geldi ve devran değişti’ artık eski Türkiye’de olduğu gibi manşetler hükümetleri belirlemiyor. Muhtemeldir ki bu durumun hezeyanları içerisinde olan Özkök bazı şeyleri sindiremediğinden dolayı saldırgan bir hale geliyor. Daha da vahim olanı ise Ertuğrul Özkök FETÖ şüphelisi olarak ciddi suçlar yöneltilen bir şahsı elinden geldiğince kuvvetli bir şekilde savunuyor. Ancak Özkök’e tekrar hatırlatmakta fayda var… Artık gündemi-hükümetleri sizin manşetleriniz belirlemiyor. Evet, gün geldi ve devran döndü… Ayağınıza dolanan manşetlerinizin hesabını vereceksiniz!

KAYNAK : yeniakit

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.