Fabeks Kimya San. Tic. Ltd. Şti.

Adres
İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi 18. Yol Tanen Sok. No:1 ORHANLI - TUZLA /İSTANBUL
Faks
+90 216 479 21 09
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Unifab 2006 yılında İstanbul’da kurulan Fabeks Kimya San. Tic. Ltd. Şti. olarak Endüstriyel Hijyen Ürünleri ve Temizlik sektöründe ürün kalitesini ispat ederek piyasadaki yerini almıştır. UNİFAB markasıyla iç piyasaya 135 çeşit hijyen ürünleri ile hizmet vermektedir. Unifab özellikle Dezenfektanlar konusunda Endüstriyel anlamda Türkiye’de çok önemli Pazar payı olduğunu fark edip , tüketicilerin bu konuda yeterli bilince sahip olması için sürekli olarak Sosyal projelerle farkındalık yaratmaya çalışmaktadır.

Unifab , Ekim ayı itibariyle 100 ml El Dezenfektanını üreterek dezenfektan satışlarını %380 artırarak 850.000 $ ulaştırmıştır. Yurtiçi ve Yurtdışı taleplerindeki aşırı talep nedeniyle hedeflerini revize ederek , 1,2 milyon dolarlık satış rakamlarının önümüzdeki günlerde devam edeceğini belirtmektedir. UNİFAB El Dezenfektanı Ege Üniversitesi Mikrobiyoloji Ana Bilim dalından onaylı CE belgeli olup , El Dezenfektanı ile kapasite artırımına giderek Kasım ayından itibaren Ukrayna , Azerbaycan ve Irak pazarına İhracata başlamıştır. Ürün kalitesi ve marka yatırımıyla iç piyasada farklı ürünlerle 2010 büyüme stratejisini belirlemiştir.

Şirketimiz bütün ürün yelpazesi ISO 9001:2000 Kalite Güvence Belgesi, 14001 Çevre Sağlığı ve Güvenliği Belgesi, TSE /Sağlık Bakanlığı Üretim Ruhsatı Belgesine sahiptir.

Şirketimiz müşterilerimize sadece ürünlerin satışı yapmakla kalmaksızın ürünlerle ilgili en iyi hizmet,danışmanlık ve eğitim hizmetini sunmaktayız..

Bununla ilişkin olarak kalite güvence sistemini bütün müşterimiz için tesis etmiş bulunmaktayız..

Kalifiye eleman grubumuzla müşteriye ait spesifik ürünler ve problemlerine çözüm bulmaktayız. Ürünlerimizi özel şirketler, resmi kurum ve enstitüler, hastaneler, catering şirketleri, çamaşırhaneler ve diğer şirketlere sunmaktayız.

Şirketimiz unifab markasıyla özel sektör ve kamu sektörüne arz edilen raf ürünleri ve diğer farklı ürünler üretmektedir.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

40.877717, 29.353409

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ