FİRMANDEX'E HOŞGELDİNİZ!

Esas Plastik Ambalaj

ADRES
Akıncılar Mahallesi Abdi İpekçi Cad. No13 Güngören - İstanbul
TELEFON
0212 5042875
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Firmamız 2000 yılında İstanbul ? Güngören?de faaliyetlerine başlamıştır.2003 yılına kadar İstanbul il sınırları içerisinde ESAS ÇUVAL  olarak hizmet vermiştir.2003 yılından itibaren ESAS AMBALAJ olarak il sınırlarını aşıp Türkiye genelinde hizmet vermeye başlamıştır.

…….2007 yılı sonunda  esas nakliyat olarak yeni bir hizmet sektörüne, yeni başarılar elde etmek için  K-1   K-2 belgelerini alarak, şu an İstanbul il sınırları içerisinde, sonra Türkiye geneline ve daha sonra uluslar arası hizmet vermeyi planlamaktadır.
…….Kurulduğumuz günden beri edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi ile hep ileriye dönük planlar yaparak hizmet sektöründe kaliteli,ekonomik,ve güvenilir hizmetimiz ile adından söz edilir bir firma olmayı kendimize prensip edindik.  ESAS AMBALAJ olarak ambalaj sektörüne damgasını vurmanın haklı gururunu üzerimizde taşımaktayız.

…….ESAS AMBALAJ imalat ve satış organizasyonunu profesyonelce yapıp, satış ve sonrası hizmet de sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde tüm enerjisi ile çalışmaktadır

…….Amacımız tüm ambalaj ve ulaşım ( nakliye ) sorunlarınıza kaliteli,ekonomik,hızlı ve güvenceli çözümler üretmektir bunun için SORUN AMBALAJ İSE ÇÖZÜM ESAS?tır diyoruz.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ