Firmandex

‘En güvenli liman altın ve gayrimenkul’

Bursa’da emlak sektörü için bir zirve düzenlendi. Zirveye katılan Doç. Dr. Kurtoğlu, yatırımcıları borsa ve döviz yerine altın ile gayrimenkule yönelmeleri çağrısında bulundu.

‘En güvenli liman altın ve gayrimenkul’

Bursa’da, Türkiye’de hızla yükselen emlak sektörüne dair “Bursa Emlak ve Gayrimenkul Zirvesi” yapıldı. Zirveye konuşmacı olarak katılan İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ramazan Kurtoğlu, “Yeni dünya düzeninde para ve gayrimenkul ilişkisi” hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Avrupa ekonomisinin iflas ettiğini ve gözlerin Türkiye’de olduğunu dile getiren Kurtoğlu, “Birlik olup başta ekonomimize sahip çıkmalıyız. Çünkü Türkiye hem güçlü bir ülke hem de genç bir nüfusa sahip. İşte bu özellikler Avrupa’nın pek işine gelmiyor” dedi.

‘GÜVENLİ LİMAN ALTIN VE GAYRİMENKUL’

Bir yıla kadar olan harcamaların yatırım olmadığını, minimum beş yıl ve üzeri harcamaların yatırım kapsamına girdiğini söyleyen Kurtoğlu, yatırım yapacakların öncelikli hedefinin “altın ve gayrimenkul” olması gerektiğini söyledi. Döviz ve Borsa gibi kavramların ciddi bir uzmanlık gerektirdiğini ve bunun yanı sıra ciddi riskler taşıdığını dile getiren Kurtoğlu, altın ve gayrimenkul gibi yatırım araçlarının hiçbir zaman değer kaybı yaşamadığını ve gelir artışı bakımından da dünyadaki en güvenli liman olduğunu söyledi.

Habertürk

KAYNAK : Haber7

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ