FİRMANDEX'E HOŞGELDİNİZ!

Dün ‘zevzeklik’ demişti: Akşener’den yeni bildiri açıklaması

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, darbe imalı bildiriyle ilgili yeni bir açıklama yaptı.

Dün ‘zevzeklik’ demişti: Akşener’den yeni bildiri açıklaması

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 104 emekli amiralin yayınladığı darbe imalı bildiri hakkında yeni açıklamalarda bulundu.

Bildiriye karşı çıkan Akşener’e ağır sözler: Zevzek sensin Gladyoçe!

Akşener’den darbe imalı bildiriye tepki

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener şu açıklamayı yaptı: 

“Siyasetin siyasetçiler tarafından tanzim edilmesi gerektiğini, siyasetçiyi beğenmeyenin ki iktidar partilerini beğenmeyen biz muhalefet partileri olarak Meclis Başkanı’nın Montrö ile ilgili çıkışını en sert bir şekilde eleştirdik. Bir hafta sonra böyle bir bildirinin yayınlanmasının Türkiye’nin iktidarının kutuplaştırma siyasetine katkı yapacağını gördük, bildik, demokrasi üzerinden tartışılma açılacağını bildik, sonuç itibarıyla dün önce demokrasinin yanındayız, siyasetçinin muhatabı siyasetçidir.

Gece yarısı bildirisinin doğru olmadığını, çok konuşma boş konuşma anlamına geldiğini söyledik.

Bunun üstüne bu insanları gözaltına alma yoluna giderseniz, bizim iktidara şunu sorma hakkımız doğar, pek çok iktidar partisi bürokratları var. Bu sefer de muhalefete ayar vermeye çalışan, iktidar partisini öveceğim derken haksızlık yapan, bir kısmı sarayda yaşayan çok zevzeklik yapan bürokratlar var. Sayın Erdoğan ve arkadaşlarına sesleniyorum, madem burada gözaltı süreci başlattınız. Şimdi muhalefet partilerine, ana muhalefet partisinin genel başkanına, İYİ Parti Genel Başkanı’na hakaret eden atanmışların zevzekliklerini de soruşturun bakalım, bunun da takipçisi olacağız.”

KAYNAK : Haber7

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.