Firmandex

Doğan Hastanesi

ADRES
Cennet Mah. Ziya Gökalp Cad. No: 2, Küçükçekmece, İstanbul
TELEFON
FAKS
0 212 579 91 98
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Doğan Hastanesi İstanbul’un ilk özel hastanelerinden biri olarak 1990 yılından bu yana güvenilir ve etik sağlık hizmeti sunma hedefiyle çalışmaktadır.

Kurucularımız Dr. Doğan BİRGÜL ve Dr. İsmet BİRGÜL, 1978 yılında dahiliye ve çocuk uzmanı olarak bölgede kendi muayenehanelerini açarak çalışmaya başladılar. 1980 yılında polikliniklerini açarak hizmet vermeyi sürdürdüler. DOĞAN HASTANESİ, 1990 yılında merhum Cumhurbaşkanımız Sn. TURGUT ÖZAL’ın açılışını yapması ile hizmete başladı. 1996 yılında da KKTC Cumhurbaşkanı merhum Sn. RAUF DENKTAŞ’ın katılımı ile 2. Blokumuzu devreye sokarak hizmet yelpazesini genişletti. Doğan Hastanesi sizlerin desteğiyle kısa zamanda küçük bir muayenehaneden sağlık sektöründe referans gösterilen bir sağlık grubuna dönüştü.

Doğan Sağlık Grubu’nun doktorlardan oluşan üst yönetimi sayesinde ilk günden bu yana Hipokrat yeminine, deontolojiye ve etik değerlere bağlı kalarak hizmet vermektedir. Yönetim anlayışımız; 40 senelik sağlık sektörü deneyimi olan kurucularımızın yanında, yeni kuşak yöneticilerimizin modern yönetim anlayışının yarattığı sinerjiden oluşmaktadır.

Doğan Hastanesi, 2003 yılında ISO 9000 kalite yönetim sistemi belgesi i alan ilk hastanelerden biridir. Hizmet kalitesini, her sene yaptığı teknoloji yatırımları ile yükselten Doğan Hastanesi Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan hastane sınıflandırmasında “A Grubu” hastane sınıflamasına girmeye hak kazanmıştır.

Doğan Sağlık Grubu çatısı altında Doğan Hastanesi, Doğan Tıp Merkezi, Doğan Diyaliz Merkezi, Doğan Aile Danışma merkezi, Doğan Görüntüleme Merkezi, Doğan Havacılık Tıp Merkezi hizmet vermektedir.

2001 yılından itibaren periyodik pilotaj muayene hizmeti veren hastanemiz, 2004 yılında Havacılık Tıp Merkezini kurarak, sınırlı sayıda verilen pilotaj muayene yetkisini almaya hak kazanan sayılı hastanelerin arasında yerini almıştır.
Doğan Sağlık Grubu, hasta odaklı yaklaşımı, seçkin ve deneyimli hekim kadrosu ve sağlık ekibi ile 8.000 m² kapalı alana sahip, butik sağlık hizmeti sunmaktadır.

E – 5 karayolu üstünde, Atatürk Havalimanı’na (3,5 km) yakınlığı ile metrobüs ve tren yolu ile her yerden kolay ulaşım imkanı olması artılarımızdan bir tanesidir.

Doğan Hastanesi, 27 yılın tecrübesi ile sağlık alanında fark yaratmayı başararak; kaliteli, güvenli sağlık hizmetini siz değerli hastalarımızın hizmetine sunmaktadır. .Doğan Hastanesi olarak hastalarımızın güçlü desteği ve hastanemize gösterdiği teveccühle 27 yılımızı kutlamanın gururunu yaşıyoruz.

Henüz resim eklenmemiş.

40.986798,28.783353

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ