FİRMANDEX'E HOŞGELDİNİZ!

Diriliş Ertuğrul 72. yeni bölüm fragmanı TRT 1

Diriliş Ertuğrul 72. yeni bölüm fragmanı TRT 1’de yayınlandı. Tüm zamanların reyting rekortmeni Diriliş Ertuğrul’un yayınlanan son bölümünün ardından gözler 72. yeni bölüm fragmanına çevrildi. Diriliş Ertuğrul son bölümde, Candar Bey civardaki tehlikelere karşı bir haraket etmek için Ertuğrul’a kızı Aslıhan ile evlenmesi yönünde teklifte bulundu. İşte, Diriliş Ertuğrul 72. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme linki.

Diriliş Ertuğrul 72. yeni bölüm fragmanı TRT 1

TRT 1’in reyting rekortmeni tarih dizisi Diriliş Ertuğrul son bölümüyle ekranlara geldi. Son bölüm ardından, Çarşamba akşamlarının ilgiyle izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul 72. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanı yeni bölümde yaşanacaklara dair ipuçları verecek. Diriliş Ertuğrul son bölümde; Ertuğrul, siyasi açıdan beklenmedik sorunlarla mücadele etmek zorunda kaldı. Peki, yeni bölümde neler yaşanacak? Bu sorunun cevabını az da olsa verecek Diriliş Ertuğrul 72. yeni bölüm fragmanı.

 

 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM ÖZETİ

Candar Bey civardaki tehlikelere karşı bir haraket etmek için Ertuğrul’a kızı Aslıhan ile evlenmesi yönünde teklifte bulunur. Bu teklif karşısında şaşkına dönen Ertuğrul Bey, Candar Bey ve Halime arasında köşeye sıkışır. Bir tarafta Kayı Obasının geleceği bir taraftan da canından daha çok sevdiği Halime arasında sıkışıp kalan Ertuğrul’u zor bir karar beklemektedir. Ertuğrul Bey Hanlı Pazar’ın hakimiyetini ele geçirir geçirmez Pazar’da siyasi ve ticari bağları güçlendirmek için bir toy düzenlemeye karar verir.

Toy meclisine gelen Sadettin Köpek yeni sorunların fitilini ateşleyecektir. Siyasi açıdan beklemediği bir sorunla karşılaşan Ertuğrul, bu durumdan kurtulmak için nasıl bir yol izleyecektir. Öte yandan sinsi planlarını gizlice sürdüren Ural ise Ertuğrul’u zor durumda bırakacak olan yeni hamlesini yapacaktır. Ural’a göre bu plan hem pazarı ele geçirmesine hem de altına olan hasretini dindirecek olan yeni bir hamle olacaktır.

 

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM TRT 1’DE İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN…

 

KAYNAK : STAR Gazetesi

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.