FİRMANDEX'E HOŞGELDİNİZ!

‘Delilik’ korkuttu

Özge Ulusoya 2 aydır aşk mesajları atan tacizcisi Bir delilik yapabilirim yazınca ünlü manken mahkemeye gitmeye karar verdi.

‘Delilik’ korkuttu

Özge Ulusoy’a 2 aydır aşk mesajları atan tacizcisi ‘Bir delilik yapabilirim’ yazınca ünlü manken mahkemeye gitmeye karar verdi.

Sevgilisi Hacı Sabancı'dan ayrıldıktan sonra yüzü bir türlü gülmeyen Özge Ulusoy'un başı yine dertte. Önceki gece en yakın arkadaşı Irmak Atuk'un Hacı Sabancı'nın kardeşi Hakan'la yakınlaştığı haberlerini alan Özge büyük şok yaşadı. Irmak Atuk'la dostluğunu bitirdiği konuşulurken bir şok da telefonuna gelen taciz mesajları oldu. 2 aydır düzenli olarak bir hayranı tarafından aşk mesajları alan Özge Ulusoy tacizin dozu artınca isyan etti.

ENGELLEMESİNE RAĞMEN DEVAM

 Mesajları sosyal medya da paylaşan mankene gelen notlarda 'Çok ciddiyim iyi değilim. Hem de hiç iyi değilim. Bir delilik yaparım çok ciddiyim. Özge seni çok seviyorum sana ihtiyacım var' yazdığı görüldü. Mesajları paylaşan Ulusoy, 'İki aydır yazıyor… Engelliyorum, başka hesaba geçiyor. İş tehdide vardı. Bir kez daha bir şey gönderirse hukuki süreç gerçekleşecek' mesajıyla taciz eden hayranını mahkemeye vereceğini duyurdu.

 

KAYNAK : gunes.com

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.