Firmandex

Cumhuriyet’ten skandal manşetler

HDP operasyonundan sonra Cumhuriyet attığı manşetlerle skandala imza attı…

Cumhuriyet’ten skandal manşetler

Türkiye’nin kardeşliğini hedef alan terör örgütlerine, açıktan destek veren vekillerin gözaltına alınmasını seçilmişlere operasyon şeklinde vermek PKK/HDP’ye destek haberidir. Bu başlık atılırken, Figen Yüksekdağ’ın “Sırtımızı PYD’ye dayıyoruz”, Selahattin Demirtaş’ın “PKK terör örgütü değildir”, HDP Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan’ın, “PKK sizi tükürüğüyle boğar” sözlerine destek verilmesidir.

Yapılan operasyondan hemen sonra Pervin Buldan’ın Türkiye’yi tehdit ettiği sözünü manşete taşıyan Cumhuriyet, bu suça ortak olmuştur. “Yarın Türkiye için çok geç olabilir” cümlesi Türkiye Cumhuriyeti Devletini tehdit etmektir.  

Operasyonun Cumhuriyette panik havası oluşturduğu manşetlere taşınan haberlerden ve atılan başlıklardan anlaşılıyor. Atılan başlıklara PKK/HDP/Cumhuriyet gazetesi birlikteliğini gözler önüne seriyor. 

PKK ile birlikte hareket eden vekillere yönelik operasyondan hemen sonra Diyarbakır’da yaşanan hain saldırıyı, “Diyarbakır Bağlar’da patlama” şeklinde verilmesi Terör saldırısını gizlemektir. Atılan başlıkla hain saldırı basitleştirilmiş, terör örgütü aklanılmak istenmiştir. Milletin partisi olmak yerine teröristlerin partisi olanlara halk değil teröristler sahip çıkmıştır. 

 

 

KAYNAK : Haber7

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ