Firmandex

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyareti moral oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyareti moral oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Ankara’nın Kazan ilçesinde yaralananlara yaptığıziyaret, gazilere moral oldu.

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören Mustafa Zorova, AA muhabirine, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan ile kendisini ziyaret etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Erdoğan’ın ziyaretinin ardından bacağından başarılı bir operasyon geçiren Zorova, “Sayın Reisicumhurum geldi baktı, sohbet ettik, acil şifalar diledi.” dedi.

Erdoğan’ı görmekten mutlu olduğunu söyleyen Zorova, “Onu görünce dünya benim oldu. Öyle memnun kaldım ki Reisicumhurumuzu Allah başımızdan eksik etmesin. Baba o, Türkiye’nin babası.” diye konuştu.

Zorova, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyaret sırasında kendisiyle yakından ilgilendiğini belirterek, şöyle devam etti:

“Bacağımın sancıdığını söyledim. Doktorlara ‘Her dakika bilgilendireceksiniz’ dedi. Öylelikle yarım saat oturdu. Akşam helalleştik. Devletimiz, milletimiz, hepimiz bir olalım. Bize fitne sokuyorlar, onlara bizler inanmayız. Türkiye Cumhuriyeti var olduğu sürece, bayrağımız var olduğu sürece kim gelirse gelsin biz hiçbir zaman onlardan korkmayız.”

Kur’an-ı Kerim hediye etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyarette kendisine Kur’an-ı Kerim hediye ettiğini anlatan Zorova, “Bana ‘Okuyabilir misin’ diye sordu. ‘Sen imam hatip mezunusun, ben de hafıza diz çöktürdüm Sayın Cumhurbaşkanım. İsterseniz hemen okuyabilirim’ dedim. Çok mutlu oldu. Sohbet ettik, ondan sonra bir isteğim olup olmadığını sordu.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ